Здрастуйте, я Ваша тітонька!

17 лютого 2020, Пн. 19:00
Театр Актор Київ, вул. Велика Житомирська, 40
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Здрастуйте, я Ваша тітонька! у Києві! Чекаємо вас 2020-02-17 о 19:00 на майданчику Театр Актор, Київ.
Ви можете купити квитки на Здрастуйте, я Ваша тітонька! на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на спектакль «Здрастуйте, я Ваша тітонька!»?

1. Колоритний фарс.
2. Смішні ситуації і діалоги.
3. За улюбленої і впізнаваною п'єсі Брендона Томаса.

«Здрастуйте, я Ваша тітонька!» - це іскрометна комедія на дві дії. Вона поставлена за безсмертній п'єсі-фарсу «Тітонька Чарлея» англійського драматурга Брендона Томаса.

Після першої прем'єри постановка була настільки популярною, що її двічі переносили з приміщення в приміщення, де могли б поміститися всі охочі. Успіх лондонського Королівського театру надихнув трупи по всьому світу. І ось вже більше 100 років переодягнена тітонька смішить публіку до сліз.

Перейдемо ж до самого сюжету. Уявіть: ви - закоханий студент, але дядько вашої дівчини - черствий і скупий тиран. Залишається одне - діяти рішуче. Пара друзів Чарлі і Джек хочуть зізнатися своїм коханим напередодні їх від'їзду в Шотландію на канікули. Точної гарантією успіху має стати присутність тітоньки Люції - багатою покровительки Чарлі, яка ось-ось приїде з Бразилії.

Однак плани руйнуються з приходом чергової телеграми. Приїзд тітоньки відкладається на деякий час. А це означає, що примхливий і упертий дядько Спетлайг скоріше за все відмовиться видати своїх племінниць за простих студентів.

Режисер - В'ячеслав Жила.
Вистава йде 105 хвилин (з антрактом).

Хочете повеселитися від душі - тоді чекаємо вас на постановці «Здрастуйте, я Ваша тітонька!».