3 листопада 2018, Сб. 19:30
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Zerno у Києві - фото №1 picture
Zerno у Києві - фото №2 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Zerno?

1. Хочете почути новий український рок - група ZERNO проросла і готова дати перші плоди
2. Острів можливий. Мішель Ульбек підтверджує. Слухайте новий альбом групи
3. Перший великий концерт у Києві

ZERNO покаже свій «Острів» у Києві.

3 листопада у київському клубі MonteRay відбудеться концерт української групи ZERNO, на якому хлопці презентуватимуть свій новий, третій за ліком альбом «Острів». Під час виступу звучатимуть як пісні з нового диску, так і найкращі речі із двох попередніх платівок. Це буде перший концерт групи з новим учасником гітаристом Павлом Зиряновим.

«Для нас це справжня подія, адже це буде наш перший великий концерт у Києві. До цього декілька років тому ми кілька разів виступали у пабі Диван, але це буде якісно новий рівень. Ми вже не можемо дочекатися, аби презентувати вам наш новий матеріал, який вже просто виривається назовні. Впевнений, що кожний, хто прийде на наш виступ, отримає масу приємних вражень і врешті зрозуміє, що ось він - новий український рок!», - каже лідер групи ZERNO Максим Козловець.

Новий альбом «Острів» складатиметься із шести треків. Частину з них хлопці вже презентували раніше синґлами, а частина – це зовсім нові речі, які вони зіграють вперше саме на концерті у Києві. Бонус-треком на платівці буде радіо-версія пісні Егоїст з попереднього альбому, який музиканти випустили на початку цього року. Матеріал для свіжої платівки готувався трохи більше півроку. Запис і продюсування альбому відбувався на студії ФДР.

Учасники групи вважають «Острів» своїм першим по-справжньому якісним записом, хоча вже мають у власному арсеналі дві платівки. «Я впевнено можу констатувати, що саме цей диск - це перша робота гурту ZERNO, яка зроблена правильно, професійно та якісно. Наш «Острів» є саме тим місцем, в якому нам, учасникам банди, зараз максимально комфортно у всіх розуміннях, відпочиваючи на ньому, ми реально отримуємо задоволення і запрошуємо всіх охочих приєднатися до нас!», - кличе Максим.

Тож долучайтеся до музики групи ZERNO на дисках і майбутньому концерті у Києві.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати