3 жовтня 2019, Чт. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ZETETICS?

1. Містичний і знаковий альбом Zetetics «11:11»
2. Мелодійна альтернатива від Ліки Бугайової і гурту.
3. Не тільки закордонні гурту вміють грати якісне англомовне indie.

Сьогодні ви почнете помічати знаки Всесвіту всюди — на екранах телефонів, годинниках, у рекламних оголошеннях та вікнах браузерів. Вийшов містичний і знаковий для гурту Zetetics альбом «11:11». Дев'ять пісень, сповнених імпресіонізму емоцій, що роблять життя більш кінематографічним вже з перших секунд.

У нумерологічному сенсі, бачити поєднання будь-яких однакових цифр — це нагадування Всесвіту, що все не випадково, а закономірно, і все відбувається заради чогось. А бачити поєднання 11:11 — це нагадування, що ви особливий.

«Це — магія чисел, яка давно мене переслідує», — пояснює лідер Zetetics Ліка Бугайова. «Щодня я бачу 11:11 всюди. На годиннику, магазинному чеку, будівлях або в навігаторі, який вказує, що рівно об 11:11 я буду вдома. Для мене це ніби контрольні точки: помічаючи їх, я відчуваю, що все ж існує тонкий світ. З піснями так само — кожна з них з'являється раптово, роблячи мене щасливою і впевненою в тому, що все відбувається правильно. Головне — встигнути це розгледіти і записати».

У сенсі музичному, «11:11» — про самопізнання і чистоту розмови з самим собою. Кожна пісня має відтінок містичного реалізму — жанру, що характеризує Zetetics. Як ключ, що відкриває те фантастичне і ліричне, що стоїть за межею звичних почуттів.

Новий альбом «Zetetics» пронизаний знаками і символами. На його обкладинці, немов рукою вченого, одержимого музикою, написані рядки із записника Ліки Бугайової — слова з пісень наступного альбому, який вийде за рік.

У людей, що часто бачать 11:11, є особлива місія — принести якомога більше світла на цю планету, підняти на ній вібрацію любові. Чому ні? Головне, довіряйте почуттям. «11:11» від Zetetics вперше прозвучить в Києві. Час закохатися в нові пісні: https://zetetics.tourlink.to/11-11

Варто подивитися концертні фільми Zetetics Rooftop Live або Live in Kyiv, щоб зрозуміти — гурт вартий уваги. Zetetics мають все, щоб стати частиною світової музичної культури доводячи це з кожним новим альбомом. Мелодійні гітари, ламані ритми і прониклива, екзистенційна лірика. Рекомендуємо.

Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show -25% на кожен 23 листопада 19:00, Сб Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеса, Одеська обласна філармонія від 250 грн. Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Вже не хочу 23 листопада Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеська обласна філармонія Придбати Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати