згадуючи ідиш

27 квітня 2019, Сб. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Концерт єврейської музики

Ви просто повинні відвідати цей концерт! Чому?

"Єврейський" - майже синонім до "одеський". Серця одеситів на 1/10 б'ються в ритмах єврейської музики, тому нам необхідно іноді слухати єврейську музику для підтримання життєвих сил на високому рівні. Навіть якщо ви не з Одеси, в цьому місті єврейська музика матиме для вас цілющі властивості

Згадай, коли востаннє ти запрошував свою маму провести вечір удвох за межами кухні та поїдання тортику? Концерт єврейської музики - те, про що мріють усі мами. Зроби своїй приємно.

Музиканти, що гратимуть для вас, приїхали з самого Берліну!

Слава Калюжний - вокал
Михайло Калюжний - кларнет
Марина Калюжна - фортепіано

Марина та Михайло - закохані в музику та один в одного. Обидва навчалися у відомій консерваторії імені Н. А. Римського-Корсакова у Санкт-Петербурзі. Згодом у подружжя зявляється син Слава і вони разом переїжджають до Берліну, де їх трьох чекають гастролі Європою, участь у безлічі фестивалів та конкурсів. Концертна програма тріо Калюжних дуже різноманітна - від класичних композицій до хітів та мюзиклів.

В програмі музика Джорджа Гершвіна, Джерома Керна, Ірвінга Берліна та Олександра Цфасмана. Також прозвучать такі відомі єврейські композиції, як «Бай мір бісту шейн», «Шар голубой» та «Тум-балалайка»

Urban Music Hall чекає вас на атмосферному вечорі єврейської музики!

Схожі події

Слава СЭ 20 жовтня 19:00, Нд Слава СЭ Київ, Центральний будинок художника від 120 грн. Слава СЭ Вже не хочу 20 жовтня Слава СЭ Центральний будинок художника Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 699 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати