11 жовтня 2018, Чт. 19:00
Драмтеатр Рівне, Театральна пл., 1
від 90 грн.
від 90 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи "Жадан і Собаки"?

1. Це більше 10 років історії українського панк-року.
2. Гостро соціальні теми, які хвилюють кожного.
3. Вони вміють і качати, і давати поживу для роздумів.

"Жадан і Собаки" – це один із найпопулярніших колективів України, який грає панк. Усі композиції гурту – це тексти на гостро-соціальну злободенну тематику.

Історія проекту почалася 11 років тому в Харкові. За цей час "Жадан і Собаки" випустили чотири студійні альбоми. Група дала сотні концертів як в Україні, так і за її межами: в Польщі, Білорусії, Словаччині, Чехії, Німеччині, Австрії, США та ін. Потрібно сказати, що "Жадан і Собаки" – це в першу чергу концертний проект. Так, кожен виступ хлопці хвацько перетворюють у неповторну протестно-алкогольну феєрію для аудиторії.

Саме тому харківські музиканти є постійними і бажаними гостями на безлічі культурних акцій і фестивалів. У своїх піснях колектив безпосередньо звертається до ідентичності і самосвідомості жителів спальних районів, приватного сектора і передмість. "Жадан і Собаки" говорять як про цілком конкретне (безвіз, акциз, субсидії), так і про глобальне (політика, лібералізм, економіка).

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Метель 14 грудня 19:00, Пт Метель Київ, Bingo від 200 грн. Метель Вже не хочу 14 грудня Метель Bingo Придбати Новорічний джаз Новорічний джаз 3 Події Новорічний джаз 28.12 - 30.12.2018