Нареченого викликали, дівчатка?

18 серпня 2020, Вт. 19:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 500 грн.
від 500 грн.
Обрати квиток

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ ВИСТАВу «Нареченого викликали, дівчата?»

1. Ролі виконують Заслужені і Народні артисти України.
2. Дотепні діалоги і комічні ситуації піднімуть кожному настрій.
3. Актуальний сюжет, який сподобаєтья як молоді, так і старшим глядачам.

ВИСТАВА «НАРЕЧЕНОГО ВИКЛИКАЛИ, ДІВЧАТА?» У КИЄВІ

18 серпня на сцені Freedom Hall перед глядачами розгортатиметься захопливий спектакль. Це історія про двох самотніх жінок у віці, двох сестер. Одна з них – акторка в минулому, а друга - все життя прожила поруч з нею. Зараз вони проживають в просторій квартирі, яка раніше служила театральним гуртожитком, лагодять крани і згадують своє минуле. Здавалося б, все добре, та ось старшій сестрі приходить на розум видати заміж молодшу. І спокійний ритм життя починає руйнуватися.

У гру вступає шлюбне агентство. Наречені з'являються один за іншим, а іноді навіть і не по одному. Але всіх їх випереджає слюсар-сантехнік, якого дами приймають за справжнього жениха. В результаті - закохані всі! І весь процес з'ясування відносин супроводжується дотепними діалогами і комічними ситуаціями. Виявляється, тільки зроби крок, і все буде можливо: мрії, які здаються нереальними, насправді дуже легко здійснити.

Вистава порадує безліччю комічних моментів і дотепних діалогів. А головне, навчить вірити у своє щастя.

В ролях: Народна артистка України Тамара Яценко, Заслужена артистка України Тетяна Шелига, Народний артист України Євген Паперний, Заслужений артист України Дмитро Лаленков, а також Олег Коваленко і Сергій Кучера.
Режисер-постановник - Володимир Борисюк.

ДЕ ПРИДБАТИ КВИТКИ НА ВИСТАВУ «Нареченого ВИКЛИКАЛИ, ДІВЧАТА?»

Поспішайте вибрати кращі місця в залі, щоб непередбачуваний фінал вразив, як слід. Швидше за все оформити квитки онлайн на сайті Concert.ua. Також доступна кур'єрська доставка в будь-яку точку міста.