Нареченого викликали, дівчатка?

28 березня 2020, Сб. 19:00
від 170 грн.
від 170 грн.
Обрати квиток

Галерея

Нареченого викликали, дівчатка? у Броварах - фото №1 Нареченого викликали, дівчатка? у Броварах
Нареченого викликали, дівчатка? у Броварах - фото №2 Нареченого викликали, дівчатка? у Броварах афіша
Нареченого викликали, дівчатка? у Броварах - фото №3 Нареченого викликали, дівчатка? у Броварах квитки

Про подiю

Запрошуємо вас в ДК "Прометей" на спектакль «Нареченого викликали, дівчатка?».

Дві самотні жінки похилого віку, сестри: одна - колишня актриса, інша - все життя при ній. Лагодять зламані крани, згадують минуле, живуть в дуже просторій квартирі, де колись був гомінкий театральне гуртожиток. Одні ... І раптом старшій (актрисі) приходить на розум геніальне рішення !! - видати молодшу заміж. І в рівномірної, зі схожими тихими днями життя щось починає відбуватися.

Нареченого замовляють в шлюбному агентстві, але спочатку приходить зовсім не жених, а потім - відразу два нареченого ... Однак ініціативу перехоплює інший претендент з явно заплямованою біографією. Але всіх їх випереджає слюсар-сантехнік, якого дами приймають за справжнього жениха. В результаті - закохані все! І весь процес з'ясування відносин супроводжується дотепними діалогами і комічними ситуаціями. Виявляється, тільки зроби крок, і все буде можливо: мрії, які здаються нереальними, на самій-то справі цілком реальні.

У цьому спектаклі в повітрі завжди витає можливість. Здавалося б, простягни руку - і схопиш мрію за хвіст, стягнула з небес на землю - ось тобі і реальність. І не так вже й багато для цього треба. Кульмінація вистави - в прийдешнє щастя повірили вже все: і глядачі, і навіть самі актори. Здавалося, ще трохи - і все владнається в цій недолугої життя ... Але ... ..

В ролях:

Тамара Яценко Народна артистка України
Тетяна Шелига Заслужена артистка України
Євген Паперний Народний артист України
Дмитро Лаленков Заслужений артист України
Олег Коваленко
Сергій Кучера