Нареченого викликали, дівчата?

31 січня 2020, Пт. 19:00
від 90 грн.
від 90 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Нареченого викликали, дівчата? в Чернігові! Чекаємо вас 2020-01-31 о 19:00 на майданчику Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченко, Чернігів.
Ви можете купити квитки на Нареченого викликали, дівчата? на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Комедія на дві дії
В ролях: Тамара Яценко. Народна артистка України
Тетяна Шелига. Заслужена артистка України
Євген Паперний. Народний артист України
Дмитро Лаленков. Заслужений артист України
Олег Коваленко
Сергій Кучера
Режисер-постановник: Володимир Борисюк
Художник-постановник: Валентина Кузьмичова
Балетмейстер: Ольга Семьошкіна
Продюсер: Олег Шпанчук

Дві самотні жінки похилого віку, сестри: одна - колишня актриса, інша - все життя при ній. Лагодять зламані крани, згадують минуле, живуть в дуже просторій квартирі, де колись був гомінкий театральний гуртожиток. Одні... І раптом старшій (актрисі) приходить на розум геніальне рішення!! - видати молодшу заміж. І в рівномірному, зі схожими тихими днями житті щось починає відбуватися.
Нареченого замовляють в шлюбному агентстві, але спочатку приходить зовсім не жених, а потім - відразу два наречених... Однак ініціативу перехоплює інший претендент з явно заплямованою біографією. Але всіх їх випереджає слюсар-сантехнік, якого дами приймають за справжнього жениха. В результаті - закохані всі! І весь процес з'ясування відносин супроводжується дотепними діалогами і комічними ситуаціями. Виявляється, тільки зроби крок, і все буде можливо: мрії, які здаються нереальними, цілком реальні.
У цьому спектаклі в повітрі завжди витає можливість. Здавалося б, простягни руку - і схопиш мрію за хвіст, стягнеш з небес на землю - ось тобі і реальність. І не так вже й багато для цього треба. Кульмінація вистави - в прийдешнє щастя повірили вже всі: і глядачі, і навіть самі актори. Здавалося, ще трохи - і все владнається в цьому недолугому житті... Але...

Тривалість вистави з антрактом 2 години 30 хв.