24-pay-mark Created with Sketch.

Женихи

27 лютого 2024, вт. 18:00-20:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 250 ₴
від 250 ₴

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ У ТЕАТР НА ВИСТАВУ «ЖЕНИХИ» ?

  1. Весела комедія з живою інтригою.
  2. Прекрасний акторський склад.
  3. Чудовий вечір у гарному настрої.

СПЕКТАКЛЬ «ЖЕНИХИ»

«Женихи» – неймовірно захоплива комедія Сучасного Театру з динамічним сюжетом та колоритними персонажами. Ролі у виставі виконують: Володимир Горянський, Сергій Міляєв, Сергій Поздняков, Олена Гармаш, Олена Ларіна та інші.

СМІШНІ ПРИГОДИ ЗАТЯТИХ ПРОЙДИСВІТІВ У ГОНИТВІ ЗА СТАТКОМ ЗАВИДНОЇ НАРЕЧЕНОЇ

Сюжет комедії «Женихи» насправді не можна назвати хитромудрим. Проте його розкриття – дійсно шедевральне. Перед вами – п’ятеро женихів, ані трохи не красенів чи багатіїв. Насправді вони – пошарпані життям авантюристи, які вирішили спіймати велику рибку – одружитися з купецькою дочкою Гафією Тихонівною. Та чи досягнуть вони мети і чи отримає хтось «головний приз» – дивіться у виставі «Женихи»! Спектакль сповнений гострої соціальної сатири, змішаної з гротеском. Тож яскраві емоції глядачам – забезпечені. Чекаємо на вас!

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА СПЕКТАКЛЬ «ЖЕНИХИ» ?

Ви можете швидко оформити квитки онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пластична вистава. Косачка 17 березня 18:00, нд Пластична вистава. Косачка Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 250 ₴ Пластична вистава. Косачка Вже не хочу 17 березня Пластична вистава. Косачка Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати Сватання на Гончарівці 03 березня 17:00, нд Сватання на Гончарівці Київ, Центральний будинок офіцерів від 190 ₴ Сватання на Гончарівці Вже не хочу 03 березня Сватання на Гончарівці Центральний будинок офіцерів Придбати