Одружіться зі мною

28 листопада 2018, Ср. 19:00
Київський драматичний театр "Браво" Київ, вул. Олеся Гончара, 79
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Одружіться зі мною"?

1. Дізнатися, як поєднувати відразу трьох жінок.
2. Подивитися, на що готові люди заради грошей.
3. Посміятися над старим ловеласом.

Іноді доля любить зіграти хитрий жарт у найбільш невідповідний момент - про це знають герої вистави «Одружіться зі мною», створеної за мотивами п'єси М. Птушкіной «Плачу вперед мільйон баксів».

В актора не першої свіжості, старого ловеласа Михайла Распятова все чудово: робота, де він відчуває себе великим актором, дружина і будинок, і, само собою, коханка, щоб не втрачати кураж.

Ось тільки одного передноворічного ранку він виявляється в ліжку з якоюсь Олімпіадою Миколаївною, або, як вона сама себе називає, Липою. Легка інтрижка, з ким не буває? Особливо, якщо ти представник Богеми...

Але не так сталося, як гадалося: Липочка - спонсор нового спектаклю і такі «амури» можуть погано скінчитися і для актора, і для театру. На жаль, Михайло не пам'ятає про їхню «бурхливу ніч».

У «сексуальної тигриці» ж є свої плани на коханця: Липочка робить Михайлу пропозицію! Ні, не руки і серця. Точніше, не зовсім. Акторові потрібно всього лише побути її чоловіком один рік і не просто так, а за щедру винагороду - один мільйон доларів. Ловелас, загалом, не проти такої угоди, але як пояснити все дружині і «старій» коханці?

Ролі у виставі «Одружіться зі мною» виконали: Л. Титаренко (Олімпіада Миколаївна), В. Шестаков (Михайло), В. Іщенко (Поліна Сергіївна), А. Нагорна (Натуся).

Інші дати

Одружіться зі мною

08 грудня 2018 19:00

Київський драматичний театр "Браво" ,  Київ

Перейти до опису
від 150 грн.