Одружіться зі мною

28 листопада 2018, Ср. 19:00
Київський драматичний театр "Браво" Київ, вул. Олеся Гончара, 79
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Одружіться зі мною"?

1. Дізнатися, як поєднувати відразу трьох жінок.
2. Подивитися, на що готові люди заради грошей.
3. Посміятися над старим ловеласом.

Іноді доля любить зіграти хитрий жарт у найбільш невідповідний момент - про це знають герої вистави «Одружіться зі мною», створеної за мотивами п'єси М. Птушкіной «Плачу вперед мільйон баксів».

В актора не першої свіжості, старого ловеласа Михайла Распятова все чудово: робота, де він відчуває себе великим актором, дружина і будинок, і, само собою, коханка, щоб не втрачати кураж.

Ось тільки одного передноворічного ранку він виявляється в ліжку з якоюсь Олімпіадою Миколаївною, або, як вона сама себе називає, Липою. Легка інтрижка, з ким не буває? Особливо, якщо ти представник Богеми...

Але не так сталося, як гадалося: Липочка - спонсор нового спектаклю і такі «амури» можуть погано скінчитися і для актора, і для театру. На жаль, Михайло не пам'ятає про їхню «бурхливу ніч».

У «сексуальної тигриці» ж є свої плани на коханця: Липочка робить Михайлу пропозицію! Ні, не руки і серця. Точніше, не зовсім. Акторові потрібно всього лише побути її чоловіком один рік і не просто так, а за щедру винагороду - один мільйон доларів. Ловелас, загалом, не проти такої угоди, але як пояснити все дружині і «старій» коханці?

Ролі у виставі «Одружіться зі мною» виконали: Л. Титаренко (Олімпіада Миколаївна), В. Шестаков (Михайло), В. Іщенко (Поліна Сергіївна), А. Нагорна (Натуся).

Інші дати

Схожі події

Вистава Чужі. театр вух 03 лютого 19:00, Нд Вистава Чужі. театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. театр вух Вже не хочу 03 лютого Вистава Чужі. театр вух Будинок архітектора Придбати Вірші Листи Сміх 06 лютого 20:00, Ср Вірші Листи Сміх Київ, Будинок Кіно від 100 грн. Вірші Листи Сміх Вже не хочу 06 лютого Вірші Листи Сміх Будинок Кіно Придбати Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 50 Подiй Німецький цирк Black and White 31.01 - 21.04.2019 Чорний квадрат. Ти моє все 19 лютого 19:30, Вт Чорний квадрат. Ти моє все Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Ти моє все Вже не хочу 19 лютого Чорний квадрат. Ти моє все Bel etage Придбати