24-pay-mark Created with Sketch.

Женя Галич. Акустика

15 грудня 2022, чт. 18:00
Nа поштi Тернопіль , Вул. Коперніка 4
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Женя Галич. Акустика у Тернополі відбудеться завдяки ЗСУ! Чекаємо на вас 2022-12-15 в 18:00 на локації Nа поштi, Тернопіль .
Ви можете придбати квитки на Женя Галич. Акустика на Concert.ua онлайн.Женя Галич, фронтмен гурту O.Torvald, зіграє декілька концертів в містах України, а частина прибутку буде перерахована на потреби батальону ЗСУ, в якому він служить.

Це буде ексклюзивна акустична програма під гітари та фортепіано, яку вперше представили у жовтні в Києві. Артист заспіває пісні, які гурт не виконував вже багато років, але в зовсім новому звучанні.


Ми вперше їдемо таким складом. Я, Ден Мізюк, який нещодавно повернувся з Харкова, наш звукорежисер Костя Пуга, який вперше виступить на сцені, і Вася Клим, який став невід'ємною частиною цієї програми. Ми розуміємо ризики, тому будемо робити концерти відповідно до всіх правил безпеки. Однак, ми також розуміємо, що музика – це можливість хоча б на годину відволіктись від новин. До того ж, гроші від концертів буде передано підрозділу, в якому я проходжу службу”, – коментує Женя Галич.