24 жовтня 2019, Чт. 19:00
БК Прометей Бровари, Б-р Незалежності, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Жінка над нами"?

1. Грандіозна прем'єра, яку неможливо пропустити
2. Ця феєрична комедія - геніальний шедевр
3. Непередбачуваний сюжет і нестримний сміх глядачів, а в головних ролях - народні улюбленці!

Довгоочікувана прем'єра комедії «Жінка над нами» з незрівнянною Лілією Ребрик, народним артистом України Лесем Задніпровським і заслуженим артистом України Костянтином Костишиним в головних ролях!

24 жовтня 2019 о 19:00 в приміщенні міського культурного центру "Прометей" на глядачів чекає захоплююча подорож у світ театру і гумору! Улюблені і відомі на всю країну актори, пов'язані не тільки з театром, а й з кінематографом - запросять вас зануритися в яскраву атмосферу сучасної п'єси.

«Жінка над нами» - це італійські пристрасті, непередбачувані повороти сюжету, інтриги, неперевершена гра акторів і, звичайно ж, сміх до сліз! Завдяки круто закрученим сюжетом цю комедію глядачі дивляться на одному диханні!

Яскраву комедію «Жінка над нами» за п'єсою італійського драматурга і кіносценариста Альдо де Бенедетті поставив заслужений артист України Володимир Астахов.

За сюжетом, чарівна журналістка, сеньйора Паола (Лілія Ребрик), з першого погляду підкорює серце шанованої політика, синьйор Леоне (Лесь Задніпровський). Леоне, перебуваючи в досить поважному віці, шалено закоханий в молоду спокусницю. Але, на жаль, похилий вік і відсутність чоловічої харизми заважають депутату завоювати Паолу. Однак Леоне не здається. Він укладає договір з молодим, нікому невідомим драматургом П'єтро (Костянтин Костишин) і публічно видає його літературні твори за свої.

Леоне отримує славу і успіх, а П'єтро - прихильність і палкі поцілунки Паоли. А може ця підступна бестія веде подвійну гру? ... Фінал вистави буде по-справжньому несподіваним!

Нестримні італійські пристрасті, тісно переплетені з сюжетною лінією, блискуча гра зіркового акторського складу з точним попаданням в характери героїв перенесе всіх в справжню Італію, де киплять неабиякі баталії. Комедійна постановка викличе цілий феєрверк емоцій, змушуючи сміятися від душі і співпереживати героям. Це тонкий гумор і блискуча гра чудових акторів!

Приходьте 24 жовтня в 19:00 в міський культурний центр "Прометей" на спектакль «Жінка над нами», щоб в компанії улюблених українських акторів насолодитися іскрометним гумором, філігранно вивіреними мізансцену, класичної римської сценографією і справжніми італійськими пристрастями!

Схожі події

Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 5 Подiй Ніч перед Різдвом 24.12 - 17.01.2020 Вій 12 грудня 19:00, Чт Вій Одеса, Російський театр від 60 грн. Вій Вже не хочу 12 грудня Вій Російський театр Придбати Ліга Сміху. 29 грудня 19:00, Нд Ліга Сміху. Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 грн. Ліга Сміху. Вже не хочу 29 грудня Ліга Сміху. Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Конотопська відьма Конотопська відьма 1 Подія Конотопська відьма 13.12 - 13.12.2019