Жінки в ре-мінорі. Вгору по річці.

7 липня 2019, Нд. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектаклі Раду Поклітару «Жінки в ре-мінорі» і «Вгору по річці»?

1. Побачити, як можуть поєднуватися на одній сцені класика і сучасність.
2. В який раз захопитися унікальним творчим підходом знаменитого хореографа.
3. Провести вечір у «компанії» красивих і глибоких постановок, які нікого не залишать байдужим.

Запрошуємо вас на приголомшливі постановки Раду Поклітару. До вашої уваги - шедеври «Жінки в ре-мінорі» і «Вгору по річці». На сцені - колектив «Київ Модерн балет».

«Жінки в ре-мінорі» - балет на одну дію. У творі звучить музика Баха, перед генієм якого схиляється автор хореографії. Пластика рухів артистів - поліфонічна, як і твори композитора. На тлі трагічної історії про примарною жіночу дружбу виникли яскраві багатофігурні композиції і дивовижні дуети.

Творець балету «Вгору по річці» - знаменитий хореограф Раду Поклітару. Творчі завдання, які стоять в цьому балеті сам постановник називає складними. Але тим цікавіше з ними впорається. В основі сценічної роботи - сюжетна лінія «Історії Бенджаміна Баттона». У виставі можна розгледіти і алюзії оповідань Скотта Фіцджеральда, і мотиви «Фауста» Гете. Проте, «Вгору по річці» залишається абсолютно авторським розповіддю, демонструючи глядачеві специфіку сучасного мистецтва танцю.

Чекаємо Вас!

Інші дати

Схожі події

За двома зайцями За двома зайцями 3 Події За двома зайцями 9.02 - 20.02.2020 Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 27 лютого 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 50 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 27 лютого Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Чоловіча логіка 28 січня 19:00, Вт Чоловіча логіка Одеса, Український театр від 120 грн. Чоловіча логіка Вже не хочу 28 січня Чоловіча логіка Український театр Придбати Дружина на біс Дружина на біс 3 Події Дружина на біс 25.01 - 28.02.2020