Жінки в ре-мінорі. Вгору по річці.

7 липня 2019, Нд. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектаклі Раду Поклітару «Жінки в ре-мінорі» і «Вгору по річці»?

1. Побачити, як можуть поєднуватися на одній сцені класика і сучасність.
2. В який раз захопитися унікальним творчим підходом знаменитого хореографа.
3. Провести вечір у «компанії» красивих і глибоких постановок, які нікого не залишать байдужим.

Запрошуємо вас на приголомшливі постановки Раду Поклітару. До вашої уваги - шедеври «Жінки в ре-мінорі» і «Вгору по річці». На сцені - колектив «Київ Модерн балет».

«Жінки в ре-мінорі» - балет на одну дію. У творі звучить музика Баха, перед генієм якого схиляється автор хореографії. Пластика рухів артистів - поліфонічна, як і твори композитора. На тлі трагічної історії про примарною жіночу дружбу виникли яскраві багатофігурні композиції і дивовижні дуети.

Творець балету «Вгору по річці» - знаменитий хореограф Раду Поклітару. Творчі завдання, які стоять в цьому балеті сам постановник називає складними. Але тим цікавіше з ними впорається. В основі сценічної роботи - сюжетна лінія «Історії Бенджаміна Баттона». У виставі можна розгледіти і алюзії оповідань Скотта Фіцджеральда, і мотиви «Фауста» Гете. Проте, «Вгору по річці» залишається абсолютно авторським розповіддю, демонструючи глядачеві специфіку сучасного мистецтва танцю.

Чекаємо Вас!

Інші дати

Схожі події

Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати OA FEST 13 вересня 22:00, Пт OA FEST Київ, Secret Place від 300 грн. OA FEST Вже не хочу 13 вересня OA FEST Secret Place Придбати Disco 80 27 липня 19:00, Сб Disco 80 Одеса, Стадіон Чорноморець від 200 грн. Disco 80 Вже не хочу 27 липня Disco 80 Стадіон Чорноморець Придбати