Жінки в ре-мінорі. Вгору по річці.

7 липня 2019, Нд. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектаклі Раду Поклітару «Жінки в ре-мінорі» і «Вгору по річці»?

1. Побачити, як можуть поєднуватися на одній сцені класика і сучасність.
2. В який раз захопитися унікальним творчим підходом знаменитого хореографа.
3. Провести вечір у «компанії» красивих і глибоких постановок, які нікого не залишать байдужим.

Запрошуємо вас на приголомшливі постановки Раду Поклітару. До вашої уваги - шедеври «Жінки в ре-мінорі» і «Вгору по річці». На сцені - колектив «Київ Модерн балет».

«Жінки в ре-мінорі» - балет на одну дію. У творі звучить музика Баха, перед генієм якого схиляється автор хореографії. Пластика рухів артистів - поліфонічна, як і твори композитора. На тлі трагічної історії про примарною жіночу дружбу виникли яскраві багатофігурні композиції і дивовижні дуети.

Творець балету «Вгору по річці» - знаменитий хореограф Раду Поклітару. Творчі завдання, які стоять в цьому балеті сам постановник називає складними. Але тим цікавіше з ними впорається. В основі сценічної роботи - сюжетна лінія «Історії Бенджаміна Баттона». У виставі можна розгледіти і алюзії оповідань Скотта Фіцджеральда, і мотиви «Фауста» Гете. Проте, «Вгору по річці» залишається абсолютно авторським розповіддю, демонструючи глядачеві специфіку сучасного мистецтва танцю.

Чекаємо Вас!

Інші дати

Схожі події

Севільський цирульник 13 серпня 19:00, Чт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 13 серпня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати КУРАЖ NOT ONLY JAZZ 15 серпня 12:00, Сб КУРАЖ NOT ONLY JAZZ Київ, ВДНГ від 150 грн. КУРАЖ NOT ONLY JAZZ Вже не хочу 15 серпня КУРАЖ NOT ONLY JAZZ ВДНГ Придбати Міжнародний фестиваль Одеської пісні «За всю Одесу». Міжнародний фестиваль Одеської пісні «За всю Одесу». 3 Події Міжнародний фестиваль Одеської пісні «За всю Одесу». 13.08 - 15.08.2020