Мешканець: Історія лондонського туману

22 червня 2018, Пт. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Мешканець: Історія лондонського туману у Києві - фото №1 picture
Мешканець: Історія лондонського туману у Києві - фото №2 picture
Мешканець: Історія лондонського туману у Києві - фото №3 picture
Мешканець: Історія лондонського туману у Києві - фото №4 picture
Мешканець: Історія лондонського туману у Києві - фото №5 picture
Мешканець: Історія лондонського туману у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Проект «Кінемо» тепер в Києві! Трилер Альфреда Хічкока «Мешканець: Історія лондонського туману» з живою музикою в супроводі симфонічного оркестру.

«Кінемо» - це відомий проект в Білорусі, в рамках якого демонструються німі фільми класиків світового кінематографа, озвучені сучасними композиторами і музикантами в супроводі симфонічного оркестру.

У Лондоні з'явився новий серійний вбивця, який нападає ночами на молодих блондинок і залишає на місці злочину клаптики паперу з підписом «Месник». У той час, як все місто схвильоване цими подіями, в одному з будинків з'являється чоловік з ознаками нервового розладу і знімає там кімнату. Власники будинку, їхня дочка Дейзі і її коханий Джо, поліцейський, який розслідує серію вбивств, звертають увагу на дивну поведінку нового мешканця ...

Свою третю художню кінострічку режисер назвав «першим справжнім фільмом Хічкока», а журнал «Біоскоп» відгукнувся про неї як про «Найкращий фільм за всю історію британського кіно». Сюжет заснований на романі Марі Беллок-Лаундес, який, в свою чергу, написаний за мотивами історії Джека Різника. Візуальний ряд у фільмі побудований надзвичайно винахідливо, особливо в сцені, де крізь спеціально влаштовану скляну підлогу глядач бачить, як герой нервово міряє кроками кімнату нагорі, як ніби його кроки слухає господиня. Незважаючи на те, що оригінал плівки «Мешканця» зберігся в хорошому стані, реставраторам довелося витратити чимало годин, щоб відновити оригінальні відтінки картини. Особливе забарвлення фільму за задумом Хічкока повинне додавати драматизму сценам.

Диригент - Богдан Пущак, композитор Ольга Підгайська (Мінськ, Білорусь)

Схожі події

Класика в розарії 18 серпня 20:00, Сб Класика в розарії Ботанічний сад ім. Гришка, Київ від 350 грн. Класика в розарії Вже не хочу 18 серпня Класика в розарії Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Валентин Куба 18 серпня 20:00, Сб Валентин Куба Літній театр Морвокзал, Одеса від 150 грн. Валентин Куба Вже не хочу 18 серпня Валентин Куба Літній театр Морвокзал Придбати мачете 23 серпня 20:00, Чт мачете Літній театр Морвокзал, Одеса від 200 грн. мачете Вже не хочу 23 серпня мачете Літній театр Морвокзал Придбати