Прем'єра! Жили були. Монотеатр В.Лівшіца і Маскам Радий

19 травня 2019, Нд. 19:00
Київська фортеця Київ, Вхід з б-ра Лесі Українки 12-14
від 125 грн.
від 125 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Жили були?

1. Ви зможете бути присутнім на прем'єрі унікального спектаклю у виконанні відомого українського режисера і актора з Донецька Володимира Лівшиця.
2. Вистава на завжди актуальну тему про взаємовідносини поколінь.
3. Чай і кава додаються до квитка.

Монодрама за повістю Бориса Васильєва «Ви чиє, старіч'ьo?»

Хоча дія повісті «Ви чиє, старіч'ьo?» Відомого письменника Бориса Васильєва (автора «А зорі тут тихі», «Назавтра була війна», «В списках не значився», «Не стріляйте в білих лебедів») відбувається в середині вісімдесятих років минулого століття, доля двох неприкаяних одиноких людей похилого віку, занедбаних усіма і забутих в буденній суєті, зачіпає і сьогодні, тому що проблема взаємин поколінь актуальна завжди.

Спільний проект з Театр Маскам Рад, Київська Фортеця.

Схожі події

За двома зайцями За двома зайцями 3 Події За двома зайцями 9.02 - 20.02.2020 Театр в темряві: 27 лютого 19:00, Чт Театр в темряві: "13 Глава" Михайло Булгаков Київ, Будинок архітектора Немає квитків Театр в темряві: Вже не хочу 27 лютого Театр в темряві: "13 Глава" Михайло Булгаков Будинок архітектора Придбати «Порвали парус. Висоцький» -80% на другий 29 січня 19:00, Ср «Порвали парус. Висоцький» Одеса, Український театр від 180 грн. «Порвали парус. Висоцький» Вже не хочу 29 січня «Порвали парус. Висоцький» Український театр Придбати Бал на честь короля 23 лютого 16:00, Нд Бал на честь короля Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. Бал на честь короля Вже не хочу 23 лютого Бал на честь короля Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати