Прем'єра! Жили були. Монотеатр В.Лівшіца і Маскам Радий

19 травня 2019, Нд. 19:00
Київська фортеця Київ, Вхід з б-ра Лесі Українки 12-14
від 125 грн.
від 125 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Жили були?

1. Ви зможете бути присутнім на прем'єрі унікального спектаклю у виконанні відомого українського режисера і актора з Донецька Володимира Лівшиця.
2. Вистава на завжди актуальну тему про взаємовідносини поколінь.
3. Чай і кава додаються до квитка.

Монодрама за повістю Бориса Васильєва «Ви чиє, старіч'ьo?»

Хоча дія повісті «Ви чиє, старіч'ьo?» Відомого письменника Бориса Васильєва (автора «А зорі тут тихі», «Назавтра була війна», «В списках не значився», «Не стріляйте в білих лебедів») відбувається в середині вісімдесятих років минулого століття, доля двох неприкаяних одиноких людей похилого віку, занедбаних усіма і забутих в буденній суєті, зачіпає і сьогодні, тому що проблема взаємин поколінь актуальна завжди.

Спільний проект з Театр Маскам Рад, Київська Фортеця.

Схожі події

Чарівник смарагдового міста Чарівник смарагдового міста 7 Подiй Чарівник смарагдового міста 20.10 - 08.01.2020 Кармен-сюїта. Шехерезада 30 жовтня 19:00, Ср Кармен-сюїта. Шехерезада Одеса, Театр музкомедії від 180 грн. Кармен-сюїта. Шехерезада Вже не хочу 30 жовтня Кармен-сюїта. Шехерезада Театр музкомедії Придбати Спляча красуня 27 жовтня 18:30, Нд Спляча красуня Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Спляча красуня Вже не хочу 27 жовтня Спляча красуня Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат 21 жовтня 19:00, Пн Чорний квадрат "Наліво від розлуки, на північ від тебе" Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 21 жовтня Чорний квадрат "Наліво від розлуки, на північ від тебе" Український театр Придбати