Жінка минулих часів (Frau fon Fruher)

19 липня 2018, Чт. 20:00
від 70 грн.
від 70 грн.

Галерея

Жінка минулих часів (Frau fon Fruher) у Києві - фото №1 фото
Жінка минулих часів (Frau fon Fruher) у Києві - фото №2 фото
Жінка минулих часів (Frau fon Fruher) у Києві - фото №3 фото
Жінка минулих часів (Frau fon Fruher) у Києві - фото №4 фото

Про подiю

Чому варто піти на виставу Жінка минулих часів?

1. Одна з улюблених вистав столичних театралів
2. Емоційний і складний сюжет
3. Історія про те, як важко робити вибір, примирятися і прощати

Немає нічого жахливішого, ніж ображена жінка, особливо, якщо зачепили найдорожче - її кохання! І зовсім не важливо, що романтичне почуття мало місце багато років тому, а колишній коханий вже давно обзавівся сім'єю, яку не збирається залишати. На сцені Національного академічного театру російської драми розіграється історія, яка не залишить вас байдужими, - вистава «Жінка минулих часів».

«Жінка минулих часів» шведського драматурга Р. Шиммельпфенніга - унікальна постановка, яка стала самим яскравим відкриттям для українських театралів. Не чекайте від перегляду вистави легкості і нудьги! Адже перед вами постане історія сучасної месниці, що нічим не поступається в пристрасності міфічній Медеї.

Звичайна сім'я. Вони прожили разом 20 років. У них - син-підліток і чіткі плани на майбутнє. Але все руйнується, тільки-но на порозі будинку з'являється таємнича жінка в чорному і заявляє, що відтепер батько сімейства належить їй. Їй байдуже, що почуття давно згасли. Будь-яка інша відступила б, дізнавшись, що коханий охолов, але не вона. Вона буде мстити і помста її буде дуже жорстокою!

Вас чекає талановита гра найкращих акторів театру: Т.Бойко (в ролі Ромі), В.Семірозуменко (Франк), Т.Остапенко (Клаудіа), а також А.Крючков, Ю.Смушакова, І.Бучко.

Тривалість вистави «Жінка минулих часів» - 1 година 20 хвилин, без антракту.

Інші дати

Схожі події

Лебедине озеро. Раду Поклітару 19 вересня 19:00, Ср Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 19 вересня Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Господин хороший 29 жовтня 19:00, Пн Господин хороший Театр музкомедії, Одеса від 680 грн. Господин хороший Вже не хочу 29 жовтня Господин хороший Театр музкомедії Придбати Балет Лускунчик з Катериною Кухар 29 вересня 19:00, Сб Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Балет Лускунчик з Катериною Кухар Вже не хочу 29 вересня Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Серенада Сонячної долини 21 вересня 19:00, Пт Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 120 грн. Серенада Сонячної долини Вже не хочу 21 вересня Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати