Жінка минулих часів (Frau fon fruher)

4 березня 2020, Ср. 20:00
від 80 грн.
від 80 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Жінка минулих часів?

1. Один з улюблених вистав столичних театралів
2. Емоційний і складний сюжет
3. Історія про те, як складно робити вибір, примирятися і прощати

Немає нічого жахливішого, ніж ображена жінка, особливо, якщо порушено найдорожче - її любов! І зовсім не важливо, що романтичне почуття мало місце багато років тому, а колишній закоханий вже давно обзавівся сім'єю, яку не збирається залишати. На сцені Національного академічного театру російської драми розіграється історія, яка не залишить вас байдужими, - спектакль «Жінка минулих часів».

«Жінка минулих часів» шведського драматурга Р. Шиммельпфенніга - унікальна постановка, яка стала самим яскравим відкриттям для українських театралів. Не чекайте від перегляду вистави легкості і неробства! Адже перед вашим поглядом постане історія сучасної месниці, нічим не поступається в пристрасності міфічної Медеї.

Звичайна сім'я. Вони прожили разом 20 років. У них - син-підліток і чіткі плани на майбутнє. Але все валиться, як тільки на порозі будинку з'являється таємнича жінка в чорному і заявляє, що відтепер батько сімейства належить їй. Їй все одно, що давні почуття давно згасли. Будь-яка інша відступила б, дізнавшись, що улюблений охолов, але не вона. Вона буде мстити і помста її буде дуже жорстокою!

Вас чекає талановита гра найкращих акторів театру: Т.Бойко (в ролі Ромі), В.Семірозуменко (Франк), Т.Остапенко (Клаудіа), а також А.Крючков, Ю.Смушакова, І.Бучко.

Тривалість вистави «Жінка минулих часів» - 1 година 20 хвилин, без антракту.