Київ Модерн Балет. Жізель

24 листопада 2018, Сб. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 70 грн.
від 70 грн.

Галерея

Київ Модерн Балет. Жізель у Києві - фото №1 Київ Модерн Балет. Жізель у Києві
Київ Модерн Балет. Жізель у Києві - фото №2 Київ Модерн Балет. Жізель у Києві афіша
Київ Модерн Балет. Жізель у Києві - фото №3 Київ Модерн Балет. Жізель у Києві квитки
Київ Модерн Балет. Жізель у Києві - фото №4 Київ Модерн Балет. Жізель у Києві на concert.ua
Київ Модерн Балет. Жізель у Києві - фото №5 Київ Модерн Балет. Жізель у Києві фото
Київ Модерн Балет. Жізель у Києві - фото №6 Київ Модерн Балет. Жізель у Києві піти
Київ Модерн Балет. Жізель у Києві - фото №7 Київ Модерн Балет. Жізель у Києві дивитись

Про подiю

Чому варто піти на балет "Жізель"?

1. Режисер постановки - один із найвідоміших хореографів Європи і СНД, Раду Поклітару.
2. Ви зможете оцінити нове, сучасне бачення образу Жізель.
3. На сцені розкривається чудова історія, яка живе у віках.

У Жовтневому Палаці відбудеться довгоочікувана постановка балету «Жізель» Раду Поклітару. Не пропустіть головну подію в культурному житті столиці!

Балет на два акти стане для глядача справжнім одкровенням. На вас чекає не просто балет. Весь зал зануриться у світ героїв відомої історії, яка в цей вечір оживе. Приголомшливі артисти зможуть передати всю гаму глибоких емоцій і переживань, яку «намалював» маестро Раду Поклітару.

Талановитий хореограф відомий своїм нестандартним авторським підходом до класичних сюжетів. Цього разу постановка буде насичена почуттями самого режисера. За словами Раду Поклітару, на створення балету його надихала любов до першоджерела. Художнику вдалося вдихнути нове життя в знаменитий твір.

Його Жізель - дитя великого міста, що мріє про справжнє кохання. Але дівочі мрії руйнує одвічна прірва між світом багатих і бідних. Боротьба героїні закінчується трагічно. Але це не применшує віри глядача в торжество силу духу. Ця віра - безцінна у скрутну хвилину.

Обов'язково приходьте, щоб насолодитися майстерністю учасників знаменитого «Київ Модерн-Балету». На вас чекає вечір відкриттів...

Схожі події

Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати