Київ Модерн Балет. Жізель

24 листопада 2018, Сб. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 70 грн.
від 70 грн.

Галерея

Київ Модерн Балет. Жізель у Києві - фото №1 Київ Модерн Балет. Жізель у Києві
Київ Модерн Балет. Жізель у Києві - фото №2 Київ Модерн Балет. Жізель у Києві афіша
Київ Модерн Балет. Жізель у Києві - фото №3 Київ Модерн Балет. Жізель у Києві квитки
Київ Модерн Балет. Жізель у Києві - фото №4 Київ Модерн Балет. Жізель у Києві на concert.ua
Київ Модерн Балет. Жізель у Києві - фото №5 Київ Модерн Балет. Жізель у Києві фото
Київ Модерн Балет. Жізель у Києві - фото №6 Київ Модерн Балет. Жізель у Києві піти
Київ Модерн Балет. Жізель у Києві - фото №7 Київ Модерн Балет. Жізель у Києві дивитись

Про подiю

Чому варто піти на балет "Жізель"?

1. Режисер постановки - один із найвідоміших хореографів Європи і СНД, Раду Поклітару.
2. Ви зможете оцінити нове, сучасне бачення образу Жізель.
3. На сцені розкривається чудова історія, яка живе у віках.

У Жовтневому Палаці відбудеться довгоочікувана постановка балету «Жізель» Раду Поклітару. Не пропустіть головну подію в культурному житті столиці!

Балет на два акти стане для глядача справжнім одкровенням. На вас чекає не просто балет. Весь зал зануриться у світ героїв відомої історії, яка в цей вечір оживе. Приголомшливі артисти зможуть передати всю гаму глибоких емоцій і переживань, яку «намалював» маестро Раду Поклітару.

Талановитий хореограф відомий своїм нестандартним авторським підходом до класичних сюжетів. Цього разу постановка буде насичена почуттями самого режисера. За словами Раду Поклітару, на створення балету його надихала любов до першоджерела. Художнику вдалося вдихнути нове життя в знаменитий твір.

Його Жізель - дитя великого міста, що мріє про справжнє кохання. Але дівочі мрії руйнує одвічна прірва між світом багатих і бідних. Боротьба героїні закінчується трагічно. Але це не применшує віри глядача в торжество силу духу. Ця віра - безцінна у скрутну хвилину.

Обов'язково приходьте, щоб насолодитися майстерністю учасників знаменитого «Київ Модерн-Балету». На вас чекає вечір відкриттів...

Схожі події

Вистава Чужі. театр вух 03 лютого 19:00, Нд Вистава Чужі. театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. театр вух Вже не хочу 03 лютого Вистава Чужі. театр вух Будинок архітектора Придбати Лебедине озеро. Львівська Опера 14 лютого 19:00, Чт Лебедине озеро. Львівська Опера Ужгород, Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр від 150 грн. Лебедине озеро. Львівська Опера Вже не хочу 14 лютого Лебедине озеро. Львівська Опера Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр Придбати Чорний квадрат. Усі жінки продаються 05 лютого 19:30, Вт Чорний квадрат. Усі жінки продаються Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Усі жінки продаються Вже не хочу 05 лютого Чорний квадрат. Усі жінки продаються Bel etage Придбати Вірші Листи Сміх 06 лютого 20:00, Ср Вірші Листи Сміх Київ, Будинок Кіно від 100 грн. Вірші Листи Сміх Вже не хочу 06 лютого Вірші Листи Сміх Будинок Кіно Придбати