Жизель

18 березня 2020, Ср. 18:30
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату, яка наразі узгоджується організатором з артистами і майданчиком проведення. Concert.ua сповістить вас в SMS як тільки нову дату буде встановлено. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну.

Також організатор самостійно проводить повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію. Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Контакти організатора: [email protected]

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Чому варто піти на балет «Жизель»?

1. Подивитися романтичний шедевр світового балету.
2. Побачити гармонію, повну життя, енергії та грації.
3. Оцінити прекрасне сплетіння сюжету, музики і танцю.

В Одеському оперному театрі відбудеться балет, який по праву носить звання «найромантичнішого твору останніх століть». Серед незліченної кількості історій, розказаних коли-небудь мовою танцю, ніколи не було створене щось більш сумне та прекрасне, ніж ця драма.

«Жизель» – найвідоміший фантастичний балет у двох актах. Композитор Адольф Адан написав просто чарівну музику на лібрето Теофіля Готьє, Жана Кораллі та Анрі де Сен-Жоржа. В основі сюжету – легенда, яку переказав геній німецької літератури Генріх Гейне. Перша прем'єра відбулася в Парижі в 1841 році, і відтоді цей твір не сходить із театральних сцен світу. За ним було зроблено і безліч екранізацій.

Вигадка, поезія, музика, танець... Усе сплелося в цьому геніальному балеті! Чарівність сюжету і досконала хореографія заслужено внесли цей романтичний шедевр до скарбниці балетної класики.

Приходьте , щоб побачити і відчути одну з найбільш відомих і яскравих вистав світу! Чекаємо на вас!

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати