Жизель

20 листопада 2019, Ср. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на балет «Жизель»?

1. Подивитися романтичний шедевр світового балету.
2. Побачити гармонію, повну життя, енергії і грації.
3. Оцінити прекрасне переплетення сюжету, музики і танцю.

В Одеському оперному театрі відбудеться балет, який по праву носить звання «самого романтичного твори останніх століть». Серед незліченної кількість історій, розказаних коли-небудь мовою танцю, не було ніколи створено чогось більш сумного і прекрасного одночасно, ніж ця драма.

«Жизель» - найвідоміший фантастичний балет в двох актах. Композитор Адольф Адан написав просто чарівну музику на лібрето Теофіля Готьє, Жана Кораллі та Анрі де Сен-Жоржа. В основі сюжету - легенда, яку переказав геній німецької літератури Генріх Гейне. Перша прем'єра відбулася в Парижі в 1841 році, і з тих пір цей твір не сходить з театральних сцен світу. По ньому було зроблено і безліч екранізацій.

Вигадка, поезія, музика, танець ... Все сплелося в цьому геніальному балеті! Чарівності сюжету і досконала хореографія заслужено внесли цей романтичний шедевр в скарбницю балетної класики.

Приходьте, щоб побачити і відчути один з найзнаменитіших і яскравих вистав світу! Чекаємо Вас!

Схожі події

Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 5 Подiй Ніч перед Різдвом 24.12 - 17.01.2020 Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) 6 Подiй Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) 22.12 - 06.01.2020 Лускунчик. KYIV MODERN BALLET 15 січня 19:00, Ср Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 50 грн. Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Вже не хочу 15 січня Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Одеський театр Опери та Балету Придбати Русалочка 26 грудня 18:00, Чт Русалочка Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 60 грн. Русалочка Вже не хочу 26 грудня Русалочка Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати