15 березня 2019, Пт. 18:30
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

Чому варто піти на балет «Жизель»?

1. Подивитися романтичний шедевр світового балету.
2. Побачити гармонію, повну життя, енергії та грації.
3. Оцінити прекрасне сплетіння сюжету, музики і танцю.

15 березня в Одеському оперному театрі відбудеться балет, який по праву носить звання «найромантичнішого твору останніх століть». Серед незліченної кількості історій, розказаних коли-небудь мовою танцю, ніколи не було створене щось більш сумне та прекрасне, ніж ця драма.

«Жизель» – найвідоміший фантастичний балет у двох актах. Композитор Адольф Адан написав просто чарівну музику на лібрето Теофіля Готьє, Жана Кораллі та Анрі де Сен-Жоржа. В основі сюжету – легенда, яку переказав геній німецької літератури Генріх Гейне. Перша прем'єра відбулася в Парижі в 1841 році, і відтоді цей твір не сходить із театральних сцен світу. За ним було зроблено і безліч екранізацій.

Вигадка, поезія, музика, танець... Усе сплелося в цьому геніальному балеті! Чарівність сюжету і досконала хореографія заслужено внесли цей романтичний шедевр до скарбниці балетної класики.

Приходьте 15 березня, щоб побачити і відчути одну з найбільш відомих і яскравих вистав світу! Чекаємо на вас!

Схожі події

Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати