Жізель. Олеся Шайтанова та Йонас Луціас

16 лютого 2020, Нд. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Жізель. Олеся Шайтанова та Йонас Луціас у Києві! Чекаємо на вас 2020-02-14 в 19:00 на локації Національна опера України, Київ.
Ви можете придбати квитки на Жізель. Олеся Шайтанова та Йонас Луціас на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Неземне почуття: литовська прима-балерина Олеся Шайтанова покаже в Києві свою Жізель

Паризький балет “Жізель” зворушує, хвилює та навіть зводить із розуму вже 178 років. Зовні він - історія про наївне перше кохання, зраду та прощення, а за своєю суттю - лірична метафора безсмертя чистої душі. Головна героїня божеволіє, приголомшена зрадою коханого, проте залишається жити в світі духів. Її танець стає примарно легким - здається, він однаково кориться музиці та повітрю, переносячи глядача у світ потойбічної краси.

Жізель - особлива роль для балерини, вона піддається не кожній зірці. Але для Олесі Шайтанової, молодої прими Литовського національного балету, ця партія - одна з коронних. У свято кохання, 14 лютого, балерина покаже свою Жізель на київській сцені. Разом із нею в Національній опері України виступить зірка - прем'є Литовського національного балету Йонас Лауціус. Для нього роль коханого героїні, графа Альберта, стане прем’єрною.

Контрастна та музична “Жізель” для мистецтва важить не менше, ніж “Лебедине озеро”. Безкінечність кохання втілена в цій виставі за допомогою чистого, як білі сукні балерин, класичного танцю. В “Жізелі” балетмейстери Жан Кораллі та Жюль Перро затвердили цілий стиль - білий балет, і відтоді ця містична метафора зачаровує покоління глядачів на всіх континентах.

Powered by Froala Editor