ЖІЗЕЛЬ. Яна Саленко і Маріан Вальтер

15 листопада 2019, Пт. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Балет для двох: берлінські зірки Яна Саленко і Маріан Вальтер подарують Києву свою «Жізель»

У балеті немає історії ніжніше і поетичніше, ніж «Жізель». І пари досконаліше, ніж Яна Саленко і Маріан Вальтер - гордість Берлінського балету. 15 листопада зірки зійдуться в Києві: віртуозні Саленко і Вальтер виконають головні ролі в «Жізелі» на сцені Національної опери України.

Киянка Яна Саленко - беззмінний діамант в трупі Staatsballett Berlin вже більше 10 років. Лауреатка міжнародних конкурсів, запрошена прима Ковент-Гарден повертається в рідне місто нечасто, але кожен раз - з великим успіхом. Здається, на сцені Яна Саленко може все: для неї не існує легендарних труднощів балетного мистецтва.

Її чоловік і колега по берлінській сцені, прем'єр Маріан Вальтер танцює не менш досконало: бездоганний контроль над власним тілом, пружний, потужний стрибок створили йому світову славу і завоювали безліч нагород.

Разом Яна і Маріан танцюють нечасто, так що побачити їх в одній виставі в Києві - велика удача. Особливо в «Жизелі» - балеті, де складний танець і акторська гра невіддільні. Цей спектакль розкриває всі грані таланту артистів.

Прем'єра «Жізелі» відбулася в 1841 році і з тих пір балет йде на сценах усіх шанованих театрів світу. Глядачі цінують його за красиву історію про кохання, яка перемагає навіть смерть. За гіпнотичний другий акт, повний «примарних» танців балерин в довгих білих пачках. За витончену музику Адольфа Адана, яка зливається з танцем і переживаннями героїв.

«Жізель» - одна з вершин театрального мистецтва 19 століття. І якщо раптом ви залишалися від неї осторонь, берлінські зірки Яна Саленко і Маріан Вальтер подарують вам незабутнє знайомство з класикою. Або відкриють нову її грань.

Фото: Ян Ревазов