ЖІЗЕЛЬ. Яна Саленко і Маріан Вальтер

15 листопада 2019, Пт. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Балет для двох: берлінські зірки Яна Саленко і Маріан Вальтер подарують Києву свою «Жізель»

У балеті немає історії ніжніше і поетичніше, ніж «Жізель». І пари досконаліше, ніж Яна Саленко і Маріан Вальтер - гордість Берлінського балету. 15 листопада зірки зійдуться в Києві: віртуозні Саленко і Вальтер виконають головні ролі в «Жізелі» на сцені Національної опери України.

Киянка Яна Саленко - беззмінний діамант в трупі Staatsballett Berlin вже більше 10 років. Лауреатка міжнародних конкурсів, запрошена прима Ковент-Гарден повертається в рідне місто нечасто, але кожен раз - з великим успіхом. Здається, на сцені Яна Саленко може все: для неї не існує легендарних труднощів балетного мистецтва.

Її чоловік і колега по берлінській сцені, прем'єр Маріан Вальтер танцює не менш досконало: бездоганний контроль над власним тілом, пружний, потужний стрибок створили йому світову славу і завоювали безліч нагород.

Разом Яна і Маріан танцюють нечасто, так що побачити їх в одній виставі в Києві - велика удача. Особливо в «Жизелі» - балеті, де складний танець і акторська гра невіддільні. Цей спектакль розкриває всі грані таланту артистів.

Прем'єра «Жізелі» відбулася в 1841 році і з тих пір балет йде на сценах усіх шанованих театрів світу. Глядачі цінують його за красиву історію про кохання, яка перемагає навіть смерть. За гіпнотичний другий акт, повний «примарних» танців балерин в довгих білих пачках. За витончену музику Адольфа Адана, яка зливається з танцем і переживаннями героїв.

«Жізель» - одна з вершин театрального мистецтва 19 століття. І якщо раптом ви залишалися від неї осторонь, берлінські зірки Яна Саленко і Маріан Вальтер подарують вам незабутнє знайомство з класикою. Або відкриють нову її грань.

Фото: Ян Ревазов

Схожі події

Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора 10 вересня 19:30, Чт Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора Вже не хочу 10 вересня Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен-сюїта / Шехерезада 02 жовтня 18:00, Пт Кармен-сюїта / Шехерезада Кропивницький, Кіровоградська обласна філармонія від 120 грн. Кармен-сюїта / Шехерезада Вже не хочу 02 жовтня Кармен-сюїта / Шехерезада Кіровоградська обласна філармонія Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 4 Події Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 15.12.2020 Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора 11 вересня 19:30, Пт Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 1 грн. Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора Вже не хочу 11 вересня Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати