24-pay-mark Created with Sketch.

Жовто-блакитне серце. Українські хіти

16 лютого 2024, пт. 19:30-21:00
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 550 ₴
від 550 ₴

Про подiю

Подія "Жовто-блакитне серце. Українські хіти" у Києві відбудеться 2024-02-16 в 19:30 на локації Київський планетарій.
Ви можете зручно придбати квитки на "Жовто-блакитне серце. Українські хіти" на Concert.ua онлайн.Для Вас, вперше в Київському Планетарії, відкриється загадковий космічний портал, що здивує таємничістю, цікавими новинками та теплою атмосферою казки. Ви відчуєте себе справжньою “Зіркою” неосяжного Всесвіту.
Гостинно пригощаємо ігристим усіх відвідувачів!
Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту ARTSpaceтм запрошує на новий повнокупольний інструментальний концерт – Українські хіти «Жовто-блакитне серце».
Свіже джерело енергії, потужні біти в драйвових хітах сучасних українських поп-виконавців та яскраві повнокупольні проекції 360° в абсолютно новій музичній програмі.
Для Вас в цей вечір виступатимуть дует «Relax» – чуттєва скрипка та елегантний саксофон – Гаврачинська Оксана та Орлов Микола. Учасники масштабних концертів із зірками України та Європи у найкращих концертних залах. Співпрацювали з легендарним Енніо Морріконе, солістами театру Ла Скала. Супроводжували популярні телепроекти “Танці зі зірками”, “Голос”, “Х-Фактор”.
Неперевершений український вокал – Роман Літвінов.
Під чарівним зоряним небом пролунають українські сучасні хіти:
 • Говорить Київ – Probass & Hardi
 • Доброго вечора – Probass & Hardi
 • Буревіями – Shumei & Zlata Ognevich
 • Місяць по небу ходить – Н. Могилевська
 • Соловей – Go A
 • Дзвін – Skylerr & Sanaria
 • Тримай мене – Х. Соловій
 • One Day – Zlata Ognevich
 • Тримай – Н. Каменських
 • Мова Вітру – Х. Соловій & А. Пивоваров
 • Хвилями – Skylerr
 • Стефанія – Kalush Orchestra
 • Все буде Україна – Eugene Star
Тривалість програми 90 хв, в тому числі концерту в Зоряній Залі – 60 хвилин.
Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*
*У разі відміни(зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:15 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Схожі події

ДахаБраха 01 червня 18:00, сб ДахаБраха Київ, Палац Україна від 390 ₴ ДахаБраха Вже не хочу 01 червня ДахаБраха Палац Україна Придбати Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 550 ₴ Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Палац спорту Придбати Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ 01 березня 19:00, пт Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 750 ₴ Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Вже не хочу 01 березня Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Stereo Plaza Придбати O.TORVALD. Презентація нового альбому 12 квітня 19:00, пт O.TORVALD. Презентація нового альбому Київ, Bel etage від 599 ₴ O.TORVALD. Презентація нового альбому Вже не хочу 12 квітня O.TORVALD. Презентація нового альбому Bel etage Придбати