24-pay-mark Created with Sketch.

Ziferblat на фестивалі "V'YAVA Єднання"

26 травня 2024, нд. 19:15-20:15
Арт-завод Платформа Київ, вул. Якова Гніздовського 1а

Про подiю

26 ТРАВНЯ ВЕЛИКИЙ КОНЦЕРТ ВІД ZIFERBLAT НА ФЕСТИВАЛІ V’YAVA ЄДНАННЯ!

Ziferblat — молодий український гурт, заснований братами-близнюками Даниїлом і Валентином Лещинськими. Пізніше до них приєднався Федір Ходаков.

Про Ziferblat заговорили у 2023 році, коли музиканти випустили дебютний альбом «Перетворення». Згодом вони стали переможцями в категорії «Найкращі нові імена альтернативної музики» премії «Музвар», були номіновані у трьох категоріях на премію Megogo — «Альтернативний Інді-артист(ка) року», «Кліп року» та «Альбом року» — та у двох категоріях премії YUNA-24 — «Найкращий альбом» та «Відкриття року».

Не пропустіть виступ Ziferblat на "V'YAVA Єднання" на Арт-завод Платформа . Концерт, що поєднає інтелігентну рок-музику й нестримну енергію. Метч стилю, молодості й глибини.

Line-up 26.05
СКАЙ
ZIFERBLAT
Tember Blanche
The Budchuk
LONDON ELEKTRICITY (UK)
SMAILOV
Votuma


📆 26 травня, 19:15

📍 Платформа арт-завод, вул Якова Гніздовського 1а (Магнітогорська, 1а ), метро Лісова, поряд знаходиться ТЦ Даринок

КОЖЕН КВИТОК — ЦЕ ДОНАТ !

🧑‍🧒‍ найближчі укриття :

📌підземний перехід з пандусом на пр-ті Каденюка-вул В.Черчиля,

📌укриття в адміністративній будівлі на вул. Павла Полуботка 50,

📌укриття у житловому будинку на вул. Павла Полуботка 46/2,

📌підземний перехід з пандусом на станції метро Чернігівська.

📌підземний перехід на станції метро Лісова

Артисти

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Один в Каное 18 червня 18:30, вт Один в Каное Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 ₴ Один в Каное Вже не хочу 18 червня Один в Каное МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати