Зимові зустрічі з Animato Foundation

2 лютого 2019, Сб. 17:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 98 грн.
від 98 грн.

Про подiю

Засновники фонду Аніматo – Віоріка та Максим Дедікови.

Як і Пабло Казальс, Максим і Віоріка розмістили своє людське буття в центрі їхнього мистецтва. Вони обидва народилися в 1987 році на березі Чорного моря, Максим в Одесі Віоріка в Криму, в оточенні музичних сімей. Кар'єра входила в їх життя, розвиваючись цілком природно без боротьби, тож в їх думках і бажаннях завжди була підтримка в створенні будь-яких музичних, гуманітарних проектів на підтримку країни, в якій вони народилися. Життя подарувало їм можливість отримати освіту в провідних європейських музичних академіях, займатися з такими великими педагогами сучасності як З.Брона, Н.Шаховская, Н.Гутман, Ф.Хельмерсон, Г.Хоффман, Д.Башкіров і співпрацювати, а також бути партнерами з такими великими солістами та диригентами як: Ю. Башмет, В. Співаков, Серджіо Озава, Саймон Ратель, і т.д. Музичні критики описували їх гру як привабливу, що випромінює неймовірну чуттєвість і натхненність, але в той же час несе в собі глибоке смислове навантаження. У 2008 році Максим був удостоєний честі грати для англійської королевської сім'ї, в 2012 році кафедра присудила Максиму почесне звання кращого віолончеліста року, нагороду вручала йому особисто королева Іспанії Софія. Віоріка з раннього дитинства вела активну концертну діяльність і була учасником всіх урядових культурних заходів України. У 2006 році була нагороджена Національною премією "Жінка третього тисячоліття". Протягом навчання в Швейцарії виграли всі найпрестижніші міжнародні конкурси, і була удостоєна честі грати на скрипці Філіус-Андреа Гварнері 1714 року з 2008-2012р.

Проект "Благодійний фонд Анімато" почав свою діяльність у вересні 2016 року і спрямований на підтримку і розвиток юних талантів в області класичного музичного виконавства. Першим був проект по західній Україні з низкою концертів у супроводі Чернівецького симфонічного оркестру, потім послідували майстер класи з такими видатними музикантами як Олексій Стадлер, Сергій Кравченко, Захар Брон, Давид Герінгас, Гарі Хофманн. В Одесі регулярно глядач має можливість почути гру талановитих юних музикантів фонду Анімато. Влітку 2018 року відбулося успішне співробітництво між фондом і фестивалем Youth Classics, Щвейцария, а у вересні 2018 юні віолончелісти фонду пройшли відбір для участі в майстер класах Kronberg Academy master classes. У жовтні Тернополі відбувся концерт юних виконавців фонду Анімато в супроводі симфонічного оркестру тернопільської філармонії. Також фонд Анімато надав підтримку у вигляді спеціальних призів лауреатам конкурсів - Серебряная нота 2016 року і Pro-Art 2017 році.

Склад:
Максим Дедіков -
Віоріка Дедікова - скрипка
Мирослава Іщенко - скрипка
Катерина Варецька - віолончель
Кучімова Марта - віолончель
Вікторія Фортученко - віолончель

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати