Зимові зустрічі з Animato Foundation

2 лютого 2019, Сб. 17:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 98 грн.
від 98 грн.

Про подiю

Засновники фонду Аніматo – Віоріка та Максим Дедікови.

Як і Пабло Казальс, Максим і Віоріка розмістили своє людське буття в центрі їхнього мистецтва. Вони обидва народилися в 1987 році на березі Чорного моря, Максим в Одесі Віоріка в Криму, в оточенні музичних сімей. Кар'єра входила в їх життя, розвиваючись цілком природно без боротьби, тож в їх думках і бажаннях завжди була підтримка в створенні будь-яких музичних, гуманітарних проектів на підтримку країни, в якій вони народилися. Життя подарувало їм можливість отримати освіту в провідних європейських музичних академіях, займатися з такими великими педагогами сучасності як З.Брона, Н.Шаховская, Н.Гутман, Ф.Хельмерсон, Г.Хоффман, Д.Башкіров і співпрацювати, а також бути партнерами з такими великими солістами та диригентами як: Ю. Башмет, В. Співаков, Серджіо Озава, Саймон Ратель, і т.д. Музичні критики описували їх гру як привабливу, що випромінює неймовірну чуттєвість і натхненність, але в той же час несе в собі глибоке смислове навантаження. У 2008 році Максим був удостоєний честі грати для англійської королевської сім'ї, в 2012 році кафедра присудила Максиму почесне звання кращого віолончеліста року, нагороду вручала йому особисто королева Іспанії Софія. Віоріка з раннього дитинства вела активну концертну діяльність і була учасником всіх урядових культурних заходів України. У 2006 році була нагороджена Національною премією "Жінка третього тисячоліття". Протягом навчання в Швейцарії виграли всі найпрестижніші міжнародні конкурси, і була удостоєна честі грати на скрипці Філіус-Андреа Гварнері 1714 року з 2008-2012р.

Проект "Благодійний фонд Анімато" почав свою діяльність у вересні 2016 року і спрямований на підтримку і розвиток юних талантів в області класичного музичного виконавства. Першим був проект по західній Україні з низкою концертів у супроводі Чернівецького симфонічного оркестру, потім послідували майстер класи з такими видатними музикантами як Олексій Стадлер, Сергій Кравченко, Захар Брон, Давид Герінгас, Гарі Хофманн. В Одесі регулярно глядач має можливість почути гру талановитих юних музикантів фонду Анімато. Влітку 2018 року відбулося успішне співробітництво між фондом і фестивалем Youth Classics, Щвейцария, а у вересні 2018 юні віолончелісти фонду пройшли відбір для участі в майстер класах Kronberg Academy master classes. У жовтні Тернополі відбувся концерт юних виконавців фонду Анімато в супроводі симфонічного оркестру тернопільської філармонії. Також фонд Анімато надав підтримку у вигляді спеціальних призів лауреатам конкурсів - Серебряная нота 2016 року і Pro-Art 2017 році.

Склад:
Максим Дедіков -
Віоріка Дедікова - скрипка
Мирослава Іщенко - скрипка
Катерина Варецька - віолончель
Кучімова Марта - віолончель
Вікторія Фортученко - віолончель

Схожі події

She Wants Revenge 17 серпня 19:00, Сб She Wants Revenge Київ, Bel etage від 740 грн. She Wants Revenge Вже не хочу 17 серпня She Wants Revenge Bel etage Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Гра престолів 2 -25% 30 березня 19:00, Сб Гра престолів 2 Київ, Палац Україна від 200 грн. Гра престолів 2 Вже не хочу 30 березня Гра престолів 2 Палац Україна Придбати