Жити в Києві

5 січня 2020, Нд. 19:00
Театр Золоті Ворота Київ, вул. Шовковична, 7А
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Жити в Києві в Києві! Чекаємо вас 2020-01-05 о 19:00 на майданчику Театр Золоті Ворота, Київ.
Ви можете купити квитки на Жити в Києві на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Всі ми жителі столиці – Києва. Хтось тут народився, хто сюди переїхав. У кожного з нас – своє ставлення до цього міста, свої прагнення, свої надії.

Перед глядачами постає яскрава мозаїка різних характерів, кумедних і важливих ситуацій, емоцій і проблем. Вистава «Жити в Києві» складається з вербатімів, тобто реальних історій реальних людей, над яким працювали юні актори-студенти курсу Стаса Жиркова: «0,5 для знайомства», «Мої правила», «Філософ», «Кожен день як свято», «Аргентинець», «Коваль-екстрасенс», «Між госпіталізацією та GUCCI», а також прозових творів «Леся і стоматолог» і «Я і моя священна корова» сучасної авторки Тані Малярчук.

Цей спектакль створений поколінням, прагне поділитися тим, що його дійсно хвилює!

#ПокинутеОбізнанеКрутеОсобливеЛінивеІнстаграмозалежнеНестримнеНове #Я

Актори:

Наталія Михальчук
Блія Михальчук
Аліна Ліхініна
Андрій Максимов
Анфіса Лазебна
Юрій Поляков
Стас Мухін
Катерина Пауел

Ви можете купити квитки на Жити в Києві на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром.

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати