Золоте курча

16 грудня 2018, Нд. 11:00
Київський Академічний Театр Ляльок Київ, вул. Грушевського, 1-а
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Хитра, підступна і надзвичайно практична Лисиця пропонує Вовку, який постійно мріє про те, щоб десь вкрасти їжі та наїстися досхочу – простий метод "чесного" збагачення. Для цього треба лише відібрати у золотої курочки золоте яєчко, висидіти його та дочекатися появи Золотого Курчатка, яке щодня нестиме по золотому яєчку.

Тож, маючи такий золотий скарб, Лисиця та й Вовк розбагатіють, а потім, відібравши у Діда з Бабою хату, будуть "чесно жити" і "гарно їсти". Кредо цієї рудої розбійниці: "Коли грабуєш "чесно", то це не грабіж!". Наївний Вовк погоджується на такий план. Він викрадає яєчко, висиджує його, дочікується появи Курчатка, і... А далі відбудеться неймовірне! Щойно народжене Золоте Курча називає Вовка спочатку "Матусею", а потім і "Батьком"! І в дикому Вовку прокидається батьківський інстинкт, що і допомагає йому розчулитися, подобрішати, а зрештою і змінитися на краще.

Схожі події

Фікси ШОУ. Як ДімДімич став Фіксиком -50% на другий 21 квітня 11:00, Нд Фікси ШОУ. Як ДімДімич став Фіксиком Київ, Центральний будинок офіцерів від 90 грн. Фікси ШОУ. Як ДімДімич став Фіксиком Вже не хочу 21 квітня Фікси ШОУ. Як ДімДімич став Фіксиком Центральний будинок офіцерів Придбати Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 5 Подiй Німецький цирк Black and White 19.04 - 21.04.2019 Німецький цирк Black and White 20 квітня 12:00, Сб Німецький цирк Black and White Київ, Національний цирк України від 100 грн. Німецький цирк Black and White Вже не хочу 20 квітня Німецький цирк Black and White Національний цирк України Придбати Русалочка 20 квітня 12:00, Сб Русалочка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Русалочка Вже не хочу 20 квітня Русалочка Одеський театр Опери та Балету Придбати