Золоте курча

8 вересня 2019, Нд. 12:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Золоте курча»?

1. Ви навчитеся складати рими
2. Дивовижна казка-мюзикл
3. Неймовірна пригода

«Знесла Курочка яєчко...». Ця казкова «новина» відома всім дітям. Але уявіть, що «Мишка не пробігла, хвостиком не махнула, яєчко не впало і не розбилося»! Ось тут все і почалося!

Точніше, з цього починається вистава «Золоте Курча», яку пропонують юним глядачам та їхнім батькам актори театру «Сонечко». Події в казці розвиваються блискавично! Хитра Лисиця і її товариш Вовк заволоділи золотим яєчком... Незабаром на світ з'явилося гарненьке Золоте Курча... Що чекає на нього? Як буде жити воно в цьому світі? Хто замінить йому Мати-Квочку?..

Відповіді на всі ці запитання ви отримаєте на казці-мюзиклі «Золоте Курча». І, як у справжньому мюзиклі, на вас чекають чудові пісні, запальні танці, яскраві костюми і... веселі рими! Але більше не розповімо нічого, тому що тоді не вийде сюрприз.

Поспішайте до казки!

Схожі події

Три поросяти 22 вересня 11:00, Нд Три поросяти Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 90 грн. Три поросяти Вже не хочу 22 вересня Три поросяти Одеський обласний театр ляльок Придбати Колобок 28 вересня 11:00, Сб Колобок Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 90 грн. Колобок Вже не хочу 28 вересня Колобок Одеський обласний театр ляльок Придбати Дюймовочка Дюймовочка 2 Події Дюймовочка 22.09 - 30.10.2019 EMOTIONS Kids Disco Party 06 листопада 17:00, Ср EMOTIONS Kids Disco Party Київ, Палац спорту від 100 грн. EMOTIONS Kids Disco Party Вже не хочу 06 листопада EMOTIONS Kids Disco Party Палац спорту Придбати