Золоте курча

18 листопада 2018, Нд. 12:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Золоте курча у Києві - фото №1 Золоте курча у Києві
Золоте курча у Києві - фото №2 Золоте курча у Києві афіша
Золоте курча у Києві - фото №3 Золоте курча у Києві квитки
Золоте курча у Києві - фото №4 Золоте курча у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Золоте курча"?

1. Ми навчимо вас складати рими
2. Дивовижна казка-мюзикл
3. Надзвичайна подія

«Снесла Курочка яєчко ...». Ця казкова «новина» відома всім дітям. Але уявіть, що «мишка не пробігла, хвостиком НЕ махнула, яєчко не впало і не розбилося ..»! Ось тут все і почалося !!!

Точніше, з цього починається спектакль «Золоте курча», який пропонують юним глядачам та їхнім батькам актори Театру «Сонечко». Події в казці розвиваються блискавично! Хитра Лисиця і її «товариш» Вовк заволоділи золотим яєчком ... Незабаром на світ з'явився гарненький золотий Курча ... Що чекає на нього? Як буде жити воно в цьому світі? Хто замінить йому мати-квочку? ..

Відповіді на всі ці питання ви отримаєте в театрі "Божа корівка" Центру мистецтв "Новий український театр", на казці-мюзиклі «Золоте курча». І, як у справжньому мюзиклі, вас чекають чудові пісні, запальні танці, яскраві костюми і ... ВЕСЕЛІ РИМИ! Але все, все ... все! Більше не розповімо нічого! Тому що не вийде сюрпризу!

Поспішайте в казку!

Схожі події

Вистава Чужі. театр вух 03 лютого 19:00, Нд Вистава Чужі. театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. театр вух Вже не хочу 03 лютого Вистава Чужі. театр вух Будинок архітектора Придбати Класика для дітей Класика для дітей 1 Подія Класика для дітей 9.02 - 09.02.2019 Вірші Листи Сміх 06 лютого 20:00, Ср Вірші Листи Сміх Київ, Будинок Кіно від 100 грн. Вірші Листи Сміх Вже не хочу 06 лютого Вірші Листи Сміх Будинок Кіно Придбати Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 50 Подiй Німецький цирк Black and White 31.01 - 21.04.2019