Золоте курча

24 березня 2019, Нд. 10:30
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Золоте курча»?

1. Ви навчитеся складати рими
2. Дивовижна казка-мюзикл
3. Неймовірна пригода

«Знесла Курочка яєчко...». Ця казкова «новина» відома всім дітям. Але уявіть, що «Мишка не пробігла, хвостиком не махнула, яєчко не впало і не розбилося»! Ось тут все і почалося!

Точніше, з цього починається вистава «Золоте Курча», яку пропонують юним глядачам та їхнім батькам актори театру «Сонечко». Події в казці розвиваються блискавично! Хитра Лисиця і її товариш Вовк заволоділи золотим яєчком... Незабаром на світ з'явилося гарненьке Золоте Курча... Що чекає на нього? Як буде жити воно в цьому світі? Хто замінить йому Мати-Квочку?..

Відповіді на всі ці запитання ви отримаєте на казці-мюзиклі «Золоте Курча». І, як у справжньому мюзиклі, на вас чекають чудові пісні, запальні танці, яскраві костюми і... веселі рими! Але більше не розповімо нічого, тому що тоді не вийде сюрприз.

Поспішайте до казки!

Інші дати

Схожі події

Шопеніана. Кармен-сюїта 26 червня 18:30, Ср Шопеніана. Кармен-сюїта Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 60 грн. Шопеніана. Кармен-сюїта Вже не хочу 26 червня Шопеніана. Кармен-сюїта Одеський театр Опери та Балету Придбати Євгеній Онєгін 27 червня 18:30, Чт Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 27 червня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати мадам Батерфляй 29 червня 18:30, Сб мадам Батерфляй Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. мадам Батерфляй Вже не хочу 29 червня мадам Батерфляй Одеський театр Опери та Балету Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019