Попелюшка

10 листопада 2019, Нд. 11:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чарівні декорації, яскраві костюми, пісні, танці, веселі жарти, оригінальні ляльки-тантамарески і ще багато сюрпризів чекають і дітей і дорослих в цій виставі!

Веселі блазні розкажуть глядачам приголомшливу, добру, чарівну, зворушливу казку Шарля Перро про бідну дівчину, що залишилася без матері. Їй довелося жити зі злою мачухою і її заздрісними дочками. Але на допомогу Попелюшку прийде добра фея і допоможе знайти своє щастя.

Інсценування - Юрій Чайка

Режисер-постановник - Юрій Чайка

Художник-постановник - засл.діяч мистецтв України Світлана Прокоф'єва

Музичне оформлення - засл.діяч мистецтв України Сергій Золотарьов

Балетмейстер - Олег Гусаренко

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати