Глядачі на сцену допускаються

17 листопада 2018, Сб. 19:00
Київська фортеця Київ, Вхід з б-ра Лесі Українки 12-14
від 125 грн.
від 125 грн.

Галерея

Глядачі на сцену допускаються у Києві - фото №1 Глядачі на сцену допускаються у Києві
Глядачі на сцену допускаються у Києві - фото №2 Глядачі на сцену допускаються у Києві афіша
Глядачі на сцену допускаються у Києві - фото №3 Глядачі на сцену допускаються у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на виставу Глядачі на сцену допускаються?

1. Унікальний проект, який об'єднує акторів і глядачів в одному пориві ТВОРИТИ ТЕАТР РАЗОМ
2. Глядачі одночасно можуть виступити в ролі звичайних глядачів двох одноактних спектаклів "Чудний епізод" за оповіданням Володимира Винниченка (українською мовою) і "Моцарт і Сальєрі" (російською мовою), пройти акторський тренінг і взяти участь в створенні нового унікального спектаклю
3. Чай, кава - додаються

УВАГА! ЕКСПЕРИМЕНТ! Слоганами Театру "Маскам Рад" є: "Творимо театр разом!" і "Знайди мистецтво в собі"

Ми вирішили, що прийшла пора в буквальному сенсі втілити ці слогани в життя і створити неповторний театральний вечір разом з глядачами.

17 листопада глядачі зможуть не тільки подивитися дві вистави Театру Маскам Радий, а й взяти участь у цікавому акторському тренінгу.

Усім, хто мріяв в дитинстві стати актором, але з якихось причин не став їм, надасться унікальна можливість: спробувати себе в ролі справжніх акторів, бути осліпленими світлом театральних прожекторів, почути на свою адресу гучні оплески глядачів і крики "Браво ! ".

Ви побачите два різнопланових вистави у виконанні акторів Театру Маскам Радий, створених за творами двох класиків: українця Винниченка і Пушкіна, в чиїх жилах текла в т.ч. гаряча африканська кров. Це спектаклі "Прекрасний епізод" і "Моцарт і Сальєрі". В "антракті" глядачі поміняються з акторами ролями і вийдуть на сцену для створення унікального спектаклю. Якого саме - це вирішать самі глядачі і Його величність Творчість!

Театр - чарівна жива матерія, де все може бути і має право на існування, і де кожна мить неповторно.

Схожі події

Шопеніана. Кармен-сюїта 26 червня 18:30, Ср Шопеніана. Кармен-сюїта Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 60 грн. Шопеніана. Кармен-сюїта Вже не хочу 26 червня Шопеніана. Кармен-сюїта Одеський театр Опери та Балету Придбати Євгеній Онєгін 27 червня 18:30, Чт Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 27 червня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати мадам Батерфляй 29 червня 18:30, Сб мадам Батерфляй Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. мадам Батерфляй Вже не хочу 29 червня мадам Батерфляй Одеський театр Опери та Балету Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019