Глядачі на сцену допускаються

17 листопада 2018, Сб. 19:00
Київська фортеця Київ, вул. Госпітальна, 24-А
від 125 грн.
від 125 грн.

Галерея

Глядачі на сцену допускаються у Києві - фото №1 Глядачі на сцену допускаються у Києві
Глядачі на сцену допускаються у Києві - фото №2 Глядачі на сцену допускаються у Києві афіша
Глядачі на сцену допускаються у Києві - фото №3 Глядачі на сцену допускаються у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на виставу Глядачі на сцену допускаються?

1. Унікальний проект, який об'єднує акторів і глядачів в одному пориві ТВОРИТИ ТЕАТР РАЗОМ
2. Глядачі одночасно можуть виступити в ролі звичайних глядачів двох одноактних спектаклів "Чудний епізод" за оповіданням Володимира Винниченка (українською мовою) і "Моцарт і Сальєрі" (російською мовою), пройти акторський тренінг і взяти участь в створенні нового унікального спектаклю
3. Чай, кава - додаються

УВАГА! ЕКСПЕРИМЕНТ! Слоганами Театру "Маскам Рад" є: "Творимо театр разом!" і "Знайди мистецтво в собі"

Ми вирішили, що прийшла пора в буквальному сенсі втілити ці слогани в життя і створити неповторний театральний вечір разом з глядачами.

17 листопада глядачі зможуть не тільки подивитися дві вистави Театру Маскам Радий, а й взяти участь у цікавому акторському тренінгу.

Усім, хто мріяв в дитинстві стати актором, але з якихось причин не став їм, надасться унікальна можливість: спробувати себе в ролі справжніх акторів, бути осліпленими світлом театральних прожекторів, почути на свою адресу гучні оплески глядачів і крики "Браво ! ".

Ви побачите два різнопланових вистави у виконанні акторів Театру Маскам Радий, створених за творами двох класиків: українця Винниченка і Пушкіна, в чиїх жилах текла в т.ч. гаряча африканська кров. Це спектаклі "Прекрасний епізод" і "Моцарт і Сальєрі". В "антракті" глядачі поміняються з акторами ролями і вийдуть на сцену для створення унікального спектаклю. Якого саме - це вирішать самі глядачі і Його величність Творчість!

Театр - чарівна жива матерія, де все може бути і має право на існування, і де кожна мить неповторно.

Схожі події

Вистава Чужі. театр вух 03 лютого 19:00, Нд Вистава Чужі. театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. театр вух Вже не хочу 03 лютого Вистава Чужі. театр вух Будинок архітектора Придбати Вірші Листи Сміх 06 лютого 20:00, Ср Вірші Листи Сміх Київ, Будинок Кіно від 100 грн. Вірші Листи Сміх Вже не хочу 06 лютого Вірші Листи Сміх Будинок Кіно Придбати Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 50 Подiй Німецький цирк Black and White 31.01 - 21.04.2019 Чорний квадрат. Ти моє все 19 лютого 19:30, Вт Чорний квадрат. Ти моє все Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Ти моє все Вже не хочу 19 лютого Чорний квадрат. Ти моє все Bel etage Придбати