Глядачі на сцену допускаються

17 листопада 2018, Сб. 19:00
Київська фортеця Київ, вул. Госпітальна, 24-А
від 125 грн.
від 125 грн.

Галерея

Глядачі на сцену допускаються у Києві - фото №1 Глядачі на сцену допускаються у Києві
Глядачі на сцену допускаються у Києві - фото №2 Глядачі на сцену допускаються у Києві афіша
Глядачі на сцену допускаються у Києві - фото №3 Глядачі на сцену допускаються у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на виставу Глядачі на сцену допускаються?

1. Унікальний проект, який об'єднує акторів і глядачів в одному пориві ТВОРИТИ ТЕАТР РАЗОМ
2. Глядачі одночасно можуть виступити в ролі звичайних глядачів двох одноактних спектаклів "Чудний епізод" за оповіданням Володимира Винниченка (українською мовою) і "Моцарт і Сальєрі" (російською мовою), пройти акторський тренінг і взяти участь в створенні нового унікального спектаклю
3. Чай, кава - додаються

УВАГА! ЕКСПЕРИМЕНТ! Слоганами Театру "Маскам Рад" є: "Творимо театр разом!" і "Знайди мистецтво в собі"

Ми вирішили, що прийшла пора в буквальному сенсі втілити ці слогани в життя і створити неповторний театральний вечір разом з глядачами.

17 листопада глядачі зможуть не тільки подивитися дві вистави Театру Маскам Радий, а й взяти участь у цікавому акторському тренінгу.

Усім, хто мріяв в дитинстві стати актором, але з якихось причин не став їм, надасться унікальна можливість: спробувати себе в ролі справжніх акторів, бути осліпленими світлом театральних прожекторів, почути на свою адресу гучні оплески глядачів і крики "Браво ! ".

Ви побачите два різнопланових вистави у виконанні акторів Театру Маскам Радий, створених за творами двох класиків: українця Винниченка і Пушкіна, в чиїх жилах текла в т.ч. гаряча африканська кров. Це спектаклі "Прекрасний епізод" і "Моцарт і Сальєрі". В "антракті" глядачі поміняються з акторами ролями і вийдуть на сцену для створення унікального спектаклю. Якого саме - це вирішать самі глядачі і Його величність Творчість!

Театр - чарівна жива матерія, де все може бути і має право на існування, і де кожна мить неповторно.

Схожі події

Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 29.11 - 30.11.2018 Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено 27 листопада 19:30, Вт Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage, Київ від 149 грн. Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Вже не хочу 27 листопада Чорний Квадрат: TOPLESS. Все включено Bel etage Придбати Спляча красуня 22 листопада 19:00, Чт Спляча красуня Національна опера України, Київ від 100 грн. Спляча красуня Вже не хочу 22 листопада Спляча красуня Національна опера України Придбати Серенада Сонячної Долини 02 грудня 19:00, Нд Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 150 грн. Серенада Сонячної Долини Вже не хочу 02 грудня Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати