24-pay-mark Created with Sketch.

Секс і стрес. Жіноча зустріч Маші Єфросиніної

29 червня 2024, сб. 13:00-15:00
Pochayna Event Hall Київ, вул. Степана Бандери, 23, ТЦ "Gorodok Gallery"
від 860 ₴
від 860 ₴
Обрати квиток

Про подiю

Жіноча зустріч Маші Єфросиніної. “Секс і стрес”

29 червня о 13:00 відбудеться благодійна Жіноча зустріч на тему “Секс і стрес”, яку організовує Маша Єфросиніна та ГО “Фонд Маша”.

Локація: Pochayna Event Hall, Пр-т Степана Бандери, 23, 3 поверх ТЦ Gorodok Gallery

Спікерками заходу стануть:

  • Маша Єфросиніна
  • Юлія Ярмоленко, секс-педагогиня
  • Наталя Гаріпова, комікеса та продюсерка

Маша Єфросиніна - інфлюенсерка та громадська діячка. Авторка та ведуча власного YouTube каналу. Почесна Амбасадорка ООН з питань гендерної рівності та боротьби з насильством.

На заході Маша Єфросиніна вперше виступить з надихаючою промовою про необхідність нормалізації сексуального життя в умовах стресу. В своїй лекції Маша підійме питання стигматизації сексуального бажання на тлі війни і яким чином це відбивається на якості життя, взаємин між партнерами і які наслідки ця стигматизація має для нашого суспільства в цілому.

Разом з секс-педагогинею, письменницею та психологинею Юлією Ярмоленко обговорять вплив стресу на ставлення до сексуального життя та його наявність як такого, як цьому впливу протидіяти, чому саме в стресових епізодах життя не можна виключати інтимність та чому життєво необхідно жінкам і чоловікам України оздоровити своє ставлення до сексу прямо зараз.

На завершення зустрічі Наталя Гаріпова, комікеса та продюсерка, виступить зі стендапом.

Маша Єфросиніна з перших днів повномасштабної війни веде активну громадську діяльність, допомагає жінкам і їхнім дітям, що постраждали від війни, а також жінкам, які несуть військову службу. Зібрані від проведення заходу кошти будуть передані в ГО «Фонд Маша».

Партнер: Pochayna Event Hall – мультифункціональний простір у Києві для заходів будь-якого формату та складності - від невеликих семінарів до масштабних форумів, виставок та фестивалів. Загальна площа 3600 кв.м. В наявності 8 залів з можливістю зонування та трансформування під різні заходи місткістю від 20 до 3000 осіб. Локація технічно оснащена професійним звуком і світлом під різні завдання та формати. На локації є укриття.

Артисти