24-pay-mark Created with Sketch.

Звана вечеря з італійцями

від 350 ₴

Про подiю

Спектакль «Звана вечеря з італійцями» у Києві відбудеться 2 січня 2024 року о 18:00 в Київському національному академічному театрі оперети.

Чому варто піти у театр на виставу «Звана вечеря з італійцями» у Києві?

  1. Комічна музична вистава за твором Жака Оффенбаха.
  2. Яскравий сюжет, сповнений виразних емоцій.
  3. Чудовий відпочинок в урочистій атмосфері високого мистецтва.

Спектакль «Звана вечеря з італійцями» у Києві

Запрошуємо вас на оперу-буфф «Звана вечеря з італійцями» за однойменним твором Жака Оффенбаха. Екстравагантна вистава відбуватиметься у затишному театральному фойє, тож кожен глядач стане повноправним учасником особливої званої вечері. Не пропустіть!

Шалені італійські пристрасті на сцені Київської оперети

Перед вами – бізнесмен Шуфлері, який прагне видати заміж свою доньку Ернестіну. А вона, в свою чергу, таємно кохає музиканта Боніфаса. Проте, на думку батька, він – не гідна пара для Ернестіни. Для «вигідних» наречених Шуфлері влаштовує зустріч за участю трьох італійських оперних співаків. Проте їхній виступ неочікувано скасовується. Рятуючи ситуацію Ернестіна просить коханого про допомогу. І той організовує концерт, на якому «зірками» мають стати Ернестіна, її батько та сам Боніфас. Але раптом музикант, загрожуючи викрити брехню, вимагає у Шуфлері віддати йому Ернестіну… Обов’язково приходьте та відпочиньте дійсно незабутньо!

Де купити квитки на спектакль «Звана вечеря з італійцями» у Києві?

Ви можете придбати квитки онлайн просто зараз, на сайті Concert.ua.

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 09.03 Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах 09.03 Як виростити чоловіка в домашніх умовах Придбати Княгиня Ольга 27 лютого 19:00, вт Княгиня Ольга Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Княгиня Ольга Вже не хочу 27 лютого Княгиня Ольга Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати