27 листопада 2018, Вт. 20:00
Центр культури та мистецтва НАУ Київ, Пр-т Космонавта Комарова, 1
від 550 грн.
від 550 грн.

Галерея

Про подiю

27 листопада група «Звери» приїде до Києва з новою концертною програмою в рамках туру «Друзі по палаті». Спеціально для концерту майданчик МЦК НАУ буде переобладнано: в концертному залі працюватимуть бари, а перед сценою з'явиться фан-зона.

На концерті «Звери» виконають пісні з однойменного ЕР і кращі хіти, без яких групу просто не відпустять зі сцени. Глядачі почують: «Просто такая сильная любовь», «Рома, извини», «Южная ночь», «Танцуй» і багато інших улюблені пісні.

«До нас на виступи приходять люди з дітьми, які народилися буквально поруч з творчістю групи «Звери». І таких дітей, треба сказати, багато! Деяких я навіть знаю по іменах. Ще дуже приємно, коли мені кажуть, що "я виросла / виріс на ваших піснях"», - каже Рома Звір.

На півторагодинному концерті групи «Звери» все «спробують» напої міцніше, обов'язково згадають, чим закінчуються випускні, за кого помре радист і чому брюнетки і блондинки бувають самотні ...

До скорої зустрічі!

Схожі події

Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати