Звірячі історії

4 січня 2020, Сб. 19:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 230 грн.
від 230 грн.
Обрати квиток

Галерея

Звірячі історії у Києві - фото №1 Звірячі історії у Києві
Звірячі історії у Києві - фото №2 Звірячі історії у Києві афіша
Звірячі історії у Києві - фото №3 Звірячі історії у Києві квитки
Звірячі історії у Києві - фото №4 Звірячі історії у Києві на concert.ua
Звірячі історії у Києві - фото №5 Звірячі історії у Києві фото
Звірячі історії у Києві - фото №6 Звірячі історії у Києві піти
Звірячі історії у Києві - фото №7 Звірячі історії у Києві дивитись

Про подiю

Звірячі історії в Києві! Чекаємо вас 2020-01-04 о 19:00 на майданчику Київська консерваторія, Київ.
Ви можете купити квитки на Звірячі історії на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на Звірячі історії?

1. Весело
2. Динамічно
3. Зворушливо

«Звірячі історії» - це незвичайна, оригінальна, дотепна і глибока п'єса сучасного американського драматурга Дона Нігро, вперше поставлена на українській сцені.

. Вистава виглядає у формі дуже смішних невеличких комедій про Бурундуків, Котів, Папуг, Качкодзьобів, Бабуїна та інших звірів. Ця історія проста для сприйняття, але дуже глибока по своїй суті. Дивлячись на життя звірів кожен глядач впізнає у них себе, ба більше…..побоїться зізнатися самому собі де саме він…..Вистава вивертає назовні всі самі потаємні комплекси та суть людини. В легкій, десь навіть анекдотичній формі, ми дізнаємося про проблеми сучасного суспільства, про людські цінності та свободи….

Це смішні та зворушливі історії про тварин, схожих на людей, і про людей, схожих на тварин. «Звірячі історії» - це вистава, яку неодмінно варто подивитися, котра побувала на багатьох фестивалях та взяла безліч нагород, це вистава про всіх і кожного, про особисте, про складність і простоту світу. Але найголовніше , що це вистава на котрій сміх в залі лунає невгамовно!!!

«Театр 19» Ігоря Ладенка виник як студентський і тепер розвинувся в повноцінний акторський ансамбль — це найпопулярніший театр в Харкові багато в чому завдяки відмінно підібраній трупі, в якій не останню роль грає театральний актор Сергій Бабкін, один з лідерів реггі-дуету «5 'Nizza ».

Акторський склад: Юлія Навроцька, Данило Кузнецов, Микола Михальченко, Богдан Синявський

Режисура Ігоря Ладенка , сценографія та костюми Олександра Абманова.