Зоряні пісні кіномюзиклів. Спірічуелс

27 листопада 2018, Вт. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Мистецький проект ARTSPACE Київського Планетарію запрошує насолодитися музикою відомих мюзиклів у програмі, яка подарує єдине на нашій концертній естраді камерне виконання кращих зразків американської неакадемічної музики та представлена солістами Національної філармонії!
І все це під одним з найбільших в Європі куполів з яскравими та незабутніми проекціями, що створять ефект присутності та підкреслять красу співу.
Спірічуелс – це духовні піснеспіви чорних рабів, що з’явилися на основі християнських псалмів і релігійних гімнів. У них гармонійно поєднуються риси афроамериканського вокального виконавства, такі як, хитний ритм, гліссандований вокал, колективна імпровізація, яскрава, характерна емоційність, з релігійною тематикою християнства.
Виконавці:
Заслужена артистка України, солістка Національної філармонії України, лауреат міжнародного і національного конкурсів Єлізавета Ліпітюк (сопрано), лауреат міжнародних конкурсів, соліст Національної філармонії України Сергій Бортник (тенор), професор, заслужений діяч мистецтв України, лауреат міжнародних джазових фестивалів заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Полянський (фортепіано).
У програмі:
Дж. Кендер, Ф. Ебба – «Cabaret» з фільму «Кабаре»
Г. Арлен, Е. Гарбург – «Over the Rainbow» з фільму «Чарівник країни Оз»
Ф. Лей, К. Сігман – «Where do I begin» з фільму «Історія кохання»
Ф. Лоу, А. Дж. Лерн – «On the street» з мюзиклу «Моя чарівна Леді»
І. Берлін, Ф. Сінатра – «Cheek to cheek»
В. Юменс, І. Чізари – «Tea for two» з мюзиклу «Ні, ні, Нанетта»
Л. Бернстайн – «Tonight» – з мюзиклу «Вестсайдська історія»
Імпровізації на теми спірічуелс
«Oh my baby»
«Wade in the Water»
«My lord, what a morning»
«Nobody knows de trouble I see»
«By an by»
«Its me, o Lord»
Запрошуємо Вас поринути у чарівний світ мюзиклу, зазирнути у його глибини – «спірічуелс» та відчути себе у центрі яскравого музичного дійства, яке подарує вам незабутні емоції та приємні спогади!
Вхід в Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати H2D H2D 10 Подiй H2D 5.02 - 18.06.2019 Peter Bence 02 квітня 19:00, Вт Peter Bence Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Peter Bence Вже не хочу 02 квітня Peter Bence МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати