16 липня 2019, Вт. 21:00
від 190 грн.
від 190 грн.

Про подiю

Спеціально для Одеситів і гостей міста в період кінофестивалю!

16 липня 2019 в приміщенні театру Опери та Балету нове авторське масштабне симфонічне шоу - «Зоряні Війни». Велике симфонічне шоу (від творців проекту Гра престолів) з найцікавішою програмою від самого харизматичного диригента сучасності Андрія Чорного у виконанні великого симфонічного оркестру та хору.

Ви почуєте легендарні саундтреки до фільмів Зоряні війни, Аватар, Матриця, Гравітація, Інтерстеллар, Люди Х, Початок і багато інших, які заслужили вищу оцінку в кіномистецтві, створили справжню історію, зробили переворот і стали культовими в світовому кінематографі. Музика до кінофільмів найбільших композиторів сучасності Раміна Джаваді, Ханца Циммера, Говарда Шора, Ніно Рота і багатьох інших лауреатів найпрестижніших премій світу.

Це не просто саундтреки, які супроводжують картину, це музика, яку з перших нот впізнають сотні мільйонів глядачів по всьому світу. Музика, яка задає тон, визначає настрій, слухаючи яку занурюєшся в атмосферу кінофільму і стаєш його частиною, музика без якої, будь-який кінохіт, не став би справжнім шедевром.

Тільки в Одесі, 16 липня 2019 Вас чекає по-справжньому космічний концерт за участю 100 музикантів і виконавців, на кращій майданчику Європи під керівництвом самого харизматичного і популярного диригента - Андрія Чорного!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 6 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 24.08 - 20.09.2019 MONATIK Love It Ритм Тур 04 вересня 20:30, Ср MONATIK Love It Ритм Тур Вінниця, Центральний міський стадіон Вже не хочу 04 вересня MONATIK Love It Ритм Тур Центральний міський стадіон Придбати