СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ

Звичайне диво

12 квітня 2020, Нд. 16:00
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Звичайне диво в Одесі! Чекаємо вас 2020-04-12 о 16:00 на майданчику Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного), Одеса.
Ви можете купити квитки на Звичайне диво на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Лібрето - Ю. Кім

Один Чарівник перетворив Ведмідя в юнака, але тому було так складно бути людиною, що Чарівник вирішив зняти чари його. Умова для цього одна - треба, щоб Ведмідя поцілувала Принцеса. І ось Чарівник влаштовує так, що повз його садиби проїжджає Король зі своєю дочкою. Зовсім випадково Ведмідь знайомиться з прекрасною дівчиною і закохується в неї. Коли ж він дізнається, що вона - Принцеса, то в жаху біжить геть, не в силах навіть уявити, що перетвориться на звіра на очах у коханої дівчини.

Це одна з найпоетичніших і тонких історій про любов, написана мовою казки. Пронизлива музика Геннадія Гладкова, декорації , які приголомшують уяву і всі казкові атрибути - диво, принцеса, зачарований юнак. Тільки поцілунок і любов Принцеси не перетворить його в прекрасного принца, а поверне йому його первісний вигляд - ведмедя. А цього-то, якраз, найменше бажають закохані. Так починаються страждання і перипетії, які доведеться пережити Принцесі і Ведмідю. А нам належить дізнатися, чи є на світі диво більше, ніж любов.