Звідки беруться діти?

28 березня 2020, Сб. 18:00
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Звідки беруться діти? у Києві! Чекаємо вас 2020-03-28 о 18:00 на майданчику Київський драматичний театр на Подолі, Київ.
Ви можете купити квитки на Откуда берутся дети? на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чому варто піти на спектакль «Звідки беруться діти?»

1. Вистава-казка про призначення жінки в цьому світі: хтось може погодитися, хтось - посперечатися. Але байдужих не буде.
2. Постановка змусить задуматися: а що є щастя для вас.
3. Гра талановитих актрис не дозволить засумніватися в їх щирості.

Театр на Подолі представляє спектакль «Звідки беруться діти?». Лірична притча про жіноче щастя торкнеться душу. Можливо, в одній з героїнь ви побачите себе або знайому. Зрозумілим є одне: буде коштувати неймовірних зусиль залишитися осторонь.

Вистава побудована на життєвих історіях вісьмох жінок, яких об'єднала пологова палата. Для однієї з них щастя материнства відкриється вже в шостий раз. Інша чекає дитину, якого не планували. Третьою, на жаль, ніколи не стати мамою. Але всі ті проблеми, які є у кожної з героїнь, здаються дрібницями, коли до них приєднується Оксана, сурогатна мати ...

Щастя - те, до чого прагне кожна жінка. До нього йдуть через випробування і труднощі. Дуже важливо знайти своє справжнє призначення. Бути коханою і потрібною. Так звідки ж все-таки береться щастя?

Чекаємо Вас!