Звітний концерт хореографічної школи

25 травня 2019, Сб. 11:00
від 10 грн.
від 10 грн.

Про подiю

Чому варто піти на Звітний концерт дитячої хореографічної школи?

1. Захопитися неповторною витонченістю молодих танцюристів.
2. Гучними оплесками привітати вихованців і керівників з 80-річним ювілеєм школи.
3. Побачити яскраві виступи майбутніх зірок українського балету.

Дитяча хореографічна школа Одеси запрошує всіх на звітний концерт до Театру опери та балету. Талановиті хлопці та дівчата вже готові подарувати вам гарний настрій і продемонструвати всі свої вміння. Приходьте та підтримайте юні обдарування!

У програмі – фрагменти з класичних балетів, а також нові постановки в сучасному та народному стилях. На сцені – вихованці хореографічної школи та артисти балету. Якщо ваші діти мріють про балет, цей концерт стане для них справжнім святом. А дорослі зможуть просто відпочити душею, невпинно аплодуючи таланту молодих артистів.

Цього року колектив школи святкує 80-річчя. І цій важливій даті присвячені всі виступи вихованців Оксани Книжник. Не випадково місцем зустрічі глядачів і учнів школи став Театр опери та балету: велику сцену діти освоїли давно, вистави за участю молодих артистів включені до репертуару театру ще з 2014 року. Це постановки «Король Лев», «Лісова казка», «Дюймовочка».

Приходьте, щоб оцінити майстерність артистів, отримати заряд позитивної енергії та, напевно, відкрити для себе не одну нову зірочку балету.

Чекаємо на вас.

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати