Звуки музики

18 лютого 2020, Вт. 19:00
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Звуки музики в Києві! Чекаємо вас 2020-02-18 о 19:00 на майданчику Київський національний академічний театр оперети, Київ.
Ви можете купити квитки на Звуки музики на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Прем'єра року! Український глядач вперше зможе побачити постановку всесвітньо відомого бродвейського мюзиклу «Звуки музики» на українській сцені. Свого часу в рідних пенатах спектакль витримав 1443 показу і виграв 8 престижних театральних премій «Тоні».

«Звуки музики» - це історія про вірність ідеалам і принципам, чесності перед самим собою і суспільством, історія про те, як слід любити Батьківщину, берегти і цінувати справжню, щиру любов і будувати міцну сім'ю.

Молода дівчина Марія - сирота, опинившись без підтримки батьків, намагається знайти її в жіночому монастирі, де готується стати черницею. Але настоятелька монастиря розуміє, що Марія ще не знайшла себе, і пропонує їй спробувати попрацювати гувернанткою в родині, в якій батько-одинак виховує семеро дітей у віці від 5 до 16 років. І тут дівчина розкриває свої нові грані - вона вчить дітей співати ... і дозволяє своєму серцю любити.

А тим часом гітлерівська Німеччина окуповує Австрію без єдиного пострілу. Це випробування для справжніх патріотів, яким є капітан фон Трапп. Його слова звучать як заклик: «Найцінніше, що у кожного з нас є - це він сам. Але ми втратимо себе, якщо здамося. І ви не зможете перехитрити лева, поклавши свою голову в його пащу ».

«Звуки музики» - це неймовірна атмосфера, пов'язана з мелодій кожного героя.

До участі в постановці мюзиклу залучені також юні артисти з ансамблю дитячого театру «Мюзик-хол» які зіграють дітей сім'ї фон Трапп.

Схожі події

За двома зайцями За двома зайцями 2 Події За двома зайцями 4.03 - 31.03.2020 Театр в темряві: Театр в темряві: 5 Подiй Театр в темряві: "13 Глава" Михайло Булгаков 27.02 - 17.03.2020 Баламути Баламути 2 Події Баламути 22.02 - 08.03.2020 Спляча красуня 22 лютого 18:30, Сб Спляча красуня Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Спляча красуня Вже не хочу 22 лютого Спляча красуня Одеський театр Опери та Балету Придбати