Звуки музики

8 травня 2019, Ср. 19:00
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Український глядач вперше зможе побачити постановку всесвітньо відомого бродвейського мюзиклу «Звуки музики» на українській сцені. Свого часу в рідних пенатах спектакль витримав 1443 показу і виграв 8 престижних театральних премій «Тоні».

«Звуки музики» - це історія про вірність ідеалам і принципам, чесності перед самим собою і суспільством, історія про те, як слід любити Батьківщину, берегти і цінувати справжню, щиру любов і будувати міцну сім'ю.

Молода дівчина Марія - сирота, опинившись без підтримки батьків, намагається знайти її в жіночому монастирі, де готується стати черницею. Але настоятелька монастиря розуміє, що Марія ще не знайшла себе, і пропонує їй спробувати попрацювати гувернанткою в родині, в якій батько-одинак виховує семеро дітей у віці від 5 до 16 років. І тут дівчина розкриває свої нові грані - вона вчить дітей співати ... і дозволяє своєму серцю любити.

А тим часом гітлерівська Німеччина окуповує Австрію без єдиного пострілу. Це випробування для справжніх патріотів, яким є капітан фон Трапп. Його слова звучать як заклик: «Найцінніше, що у кожного з нас є - це він сам. Але ми втратимо себе, якщо здамося. І ви не зможете перехитрити лева, поклавши свою голову в його пащу ».

«Звуки музики» - це неймовірна атмосфера, пов'язана з мелодій кожного героя.

До участі в постановці мюзиклу залучені також юні артисти з ансамблю дитячого театру «Мюзик-хол» які зіграють дітей сім'ї фон Трапп.

Схожі події

Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лебедине озеро 23 червня 18:30, Нд Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 23 червня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати