24-pay-mark Created with Sketch.

"ЗВУКИ ТАНЦЮ". Солісти Львівської Національної Опери

18 лютого 2023, сб. 18:00-20:00
від 250 ₴
від 250 ₴

Про подiю

Чому варто піти на концерт солістів Львівської національної опери «Звуки танцю»?

  1. Довгоочікуване повернення вишуканих балетних постановок.
  2. Розкішна програма із відомих зразків класики.
  3. Неймовірна естетична насолода для поціновувачів.

 

Концерт солістів Львівської національної опери «Звуки танцю»

Запрошуємо вас на прекрасний вечір балету «Звуки танцю»! На сцені – неповторні Дарина Кірік та Андрій Гаврін. Талановиті артисти подарують вам справжнє задоволення від виконання улюблених творів світової публіки.

Відновлення концертного життя іде поступово. І шанувальники високого мистецтва із завмиранням серця очікують на гастролі творчих колективів. Адже навіть у темні часи душа потребує краси.

Замовляйте квитки вже сьогодні!

Вишуканий доробок із відомих класичних творів у виконанні провідних артистів балету: велика програма «Звуки танцю»

У програмі концерту – 12 класичних творів, які талановиті артисти представлять під живий музичний акомпанемент. Ви побачите такі роботи як «Танець смерті» і «Лебідь» Сен-Санса, «Список Шиндлера» і «Por una cabeza» Вільямса, «Баркаролла» Офенбаха, «Чардаш» Монті, «Українська поема» Станковича та інші.

Чекаємо на вас!

 

Де купити квитки на концерт солістів Львівської національної опери «Звуки танцю»?

Замовляйте квитки на концерт «Звуки танцю» онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 05 липня 18:00, пт МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 550 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 05 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Чоловік моєї дружини 28 травня 19:00, вт Чоловік моєї дружини Київ, Будинок Кіно від 300 ₴ Чоловік моєї дружини Вже не хочу 28 травня Чоловік моєї дружини Будинок Кіно Придбати Конотопська відьма 26.05, 08.06, 18.06 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма 26.05, 08.06, 18.06 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 20.06 Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Театр "Особистості" від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах 20.06 Як виростити чоловіка в домашніх умовах Театр "Особистості" Придбати