24-pay-mark Created with Sketch.

ZWYNTAR. БЛАГОДІЙНИЙ ТУР «ПОГАНА КРОВ»!

20 жовтня 2023, пт. 18:30-21:30
Poplavok Music Hall Дніпро, вулиця Січеславська Набережна, 7
від 500 ₴
від 500 ₴

Про подiю

Концерти «ZWYNTAR. Благодійний тур «Погана кров» в українських містах відбудуться з 18 квітня по 10 травня 2024 року.

Чому варто піти на концерт «ZWYNTAR. Благодійний тур «Погана кров»?

  1. Сучасний український гурт із самобутнім стилем.
  2. Нова концертна програма туру «Погана кров» із найкращих хітів та рідкісних треків.
  3. Крута нагода долучитися до благодійної справи.

Концерт «ZWYNTAR. Благодійний тур «Погана кров»

ZWYNTAR – відомий київський дарк-кантрі гурт, у творчості якого неймовірним чином поєднуються депресивне кантрі та українська народна манера співу й лірика. З приходом потепління і пробудженням рукокрилих гурт ZWYNTAR теж активізується і розпочинає великий весняний тур «Погана кров» на підтримку бригади НГУ Азов. Не пропустіть зустріч із музикантами у своєму місті!

Виходимо із зимової сплячки разом із улюбленим гуртом

До програми концерту увійдуть вже добре відомі хіти про життя та смерть, гріхи та спокуту, текілу і кров. Прозвучать і бонусні треки, які гурт виконує лише на своїх живих виступах. Тож обов’язково приходьте, аби розчинитися у містичній атмосфері українського дарк-кантрі та стати частиною доброї справи. Побачимось!

Де купити квитки на концерт «ZWYNTAR. Благодійний тур «Погана кров»?

Квитки вже в онлайн-продажу на Concert.ua. Встигніть вихопити!

Артисти

Схожі події

Jerry Heil 05 листопада 19:00, вт Jerry Heil Івано-Франківськ, ККЗ Арена-центр від 440 ₴ Jerry Heil Вже не хочу 05 листопада Jerry Heil ККЗ Арена-центр Придбати The Unsleeping 18 липня 18:00, чт The Unsleeping Київ, V’YAVA від 500 ₴ The Unsleeping Вже не хочу 18 липня The Unsleeping V’YAVA Придбати Один в Каное 18 липня 18:30, чт Один в Каное Полтава, Палац дозвілля «Листопад» від 370 ₴ Один в Каное Вже не хочу 18 липня Один в Каное Палац дозвілля «Листопад» Придбати Музика з культового кіно на даху ЦУМ 18 липня 19:00, чт Музика з культового кіно на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 550 ₴ Музика з культового кіно на даху ЦУМ Вже не хочу 18 липня Музика з культового кіно на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати