24-pay-mark Created with Sketch.

ZWYNTAR. БЛАГОДІЙНИЙ ТУР «ПОГАНА КРОВ»!

7 квітня 2023, пт. 18:30-20:30
ROYAL PUB Вінниця, вул. Коцюбинського, 39
від 350 ₴
від 350 ₴

Про подiю

Концерти «ZWYNTAR. Благодійний тур «Погана кров» в українських містах відбудуться з 18 квітня по 10 травня 2024 року.

Чому варто піти на концерт «ZWYNTAR. Благодійний тур «Погана кров»?

  1. Сучасний український гурт із самобутнім стилем.
  2. Нова концертна програма туру «Погана кров» із найкращих хітів та рідкісних треків.
  3. Крута нагода долучитися до благодійної справи.

Концерт «ZWYNTAR. Благодійний тур «Погана кров»

ZWYNTAR – відомий київський дарк-кантрі гурт, у творчості якого неймовірним чином поєднуються депресивне кантрі та українська народна манера співу й лірика. З приходом потепління і пробудженням рукокрилих гурт ZWYNTAR теж активізується і розпочинає великий весняний тур «Погана кров» на підтримку бригади НГУ Азов. Не пропустіть зустріч із музикантами у своєму місті!

Виходимо із зимової сплячки разом із улюбленим гуртом

До програми концерту увійдуть вже добре відомі хіти про життя та смерть, гріхи та спокуту, текілу і кров. Прозвучать і бонусні треки, які гурт виконує лише на своїх живих виступах. Тож обов’язково приходьте, аби розчинитися у містичній атмосфері українського дарк-кантрі та стати частиною доброї справи. Побачимось!

Де купити квитки на концерт «ZWYNTAR. Благодійний тур «Погана кров»?

Квитки вже в онлайн-продажу на Concert.ua. Встигніть вихопити!

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 08 липня 18:30, пн МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 700 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 08 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати