4ЕТЫРЕ АПРЕЛЯ

Концерти Поп-рок Рок
17 березня 2018, Сб. 19:00
Тёплый Ламповый Київ, вул. Глибочицька, 72
250 грн.
250 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи 4ЕТЫРЕ АПРЕЛЯ?

1. Послухати якісний рок від сучасної, самобутньої рок-групи.
2. Зарядиться нереальною енергетикою.
3. Першими оцінити нові пісні групи.

Не пропусти момент! Бери квитки за найкращою ціною вже сьогодні!

Магнітогорська група 4ЕТЫРЕ АПРЕЛЯ - одні з небагатьох рок-виконавців, які завойовують одну за одною сцени без особливих зусиль. Хлопці відрізняються нереальною хваткою: створений в 2007 колектив, вже за рік встиг записати перший альбом, а в 2011 - підкорити Москву. На сьогодні 4ЕТЫРЕ АПРЕЛЯ - це такі серйозні альбоми як Demo (2007), Нова весна (2008), Акустика (2009), Кращий Світ (2009), Прискорюючись Швидше (2010), Акустика (2011) і Невагомість (2013).

Куди б не пішли хлопці, їх всюди раді бачити. Адже 4ЕТЫРЕ АПРЕЛЯ - це потужний вокал, ритми, що запам'ятовуються, соковиті музичні партії, і, само собою, лірика - якісна і повна нереальної енергії.

Незважаючи на високий рівень пісень С. Веременко, Е. Аліпкін, А. Евстифеев і Ю. Швили стверджують, що їх композиції нікого не повчають. Все, що роблять хлопці, це пишуть про те, що небайдуже їм самим. Можливо, саме тому кожен слухач знаходить в їхній музиці себе?

Нарешті, і український рок-фанат зможе вступити в цей вічний діалог з самим собою - 4ЕТЫРЕ АПРЕЛЯ їдуть з туром Україною! Яскрава подача музичного матеріалу, живі концерти і нереальна єдність всіх членів колективу, діляться своєю потужною енергетикою, старі і нові пісні - тільки мала частина того, що буде цієї весни! Не пропустіть!