Чорний Квадрат: А-ля кобеля, або все, що рухається!

17 квітня 2018, Вт. 21:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 130 грн.
від 130 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «А-ля кобеля, або все, що рухається»?

1. Насолодитися незрівнянним гумором «Чорного квадрату».
2. На час забути про всі повсякденні проблеми.
3. Отримати оригінальні відповіді на багато життєвих питань.

17 квітня в клубі Atlas на вас чекає неординарний спектакль «А-ля кобеля, або все, що рухається». Зустрічайте улюблених артистів популярного театру «Чорний квадрат»!

Актори під своїми, а не вигаданими іменами. Безліч знайомих проблем і тільки найактуальніші теми. Це і є «А-ля кобеля, або все, що рухається!». У виставі так само багато питань, як і відповідей.

Дзвонити чи ні? А скільки пити, і чи треба взагалі? І з ким? Любити чи...? Відповісти складно, але - можливо! От буває ж, долає бажання, таке сильне, як в молодості. А дівчина - морить. А тут ще виявляється, що вона і другу вашому подобається, і розумніша за вас.

Що робити? Коньяк? Але чи завжди це вихід? Найцікавіше у всьому це - відповіді. Повірте, вони будуть вельми оригінальні й дотепні! на вас чекають дві години гарного настрою. А починається все з того, що друзі, які зібралися разом за традицією, недорахувалися одного товариша. Він не прийшов. Виною, звичайно ж, жінка.

Яким же буде рішення друзів? Приходьте і дізнаєтеся. Чекаємо!

Схожі події

Лесь Подерв'янський 27 липня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський Roof, Київ від 350 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 27 липня Лесь Подерв'янський Roof Придбати Холодне серце 28 липня 11:00, Сб Холодне серце Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета, Одеса від 40 грн. Холодне серце Вже не хочу 28 липня Холодне серце Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета Придбати Vivat Ballet Vivat Ballet 3 Події Vivat Ballet 27.07 - 29.07.2018 Олександр Стоянов і Катерина Кухар 26 липня 20:00, Чт Олександр Стоянов і Катерина Кухар Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета, Одеса від 230 грн. Олександр Стоянов і Катерина Кухар Вже не хочу 26 липня Олександр Стоянов і Катерина Кухар Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета Придбати