Музична премія (A) Prize

Концерти Поп-рок Рок Інді Електро-поп Поп
24 лютого 2018, Сб. 19:00
CLOSER Київ, вул. Нижньоюрківська, 31
350 грн.
350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на (A) Prize?

1. 9 крутих молодих груп за один вечір на одній сцені
2. Музична тусовка в залі
3. Премія, яка робить музичний відбиток 2017 року

(A) Prize - 2018: кращий український музичний альбом за версією Радіо Аристократи.

24 лютого в клубі Closer пройде вручення премії (A) Prize-2018. В рамках події відбудеться яскравий концерт, на якому виступлять 9 перспективних груп. На сцені будуть Mamanet, Nousinthis, Её, OY Sound System, Очеретяний Кіт, 5 Vymir, INAIA, Dakooka. Крім того, організатори готують для гостей крутий сюрприз - secret guests, імена яких відкриють тільки під час концерту.

(A) Prize-2018 - це премія за кращий український альбом, заснована Радіо Аристократи. На цей раз в числі номінантів на головний приз - Её, MARU, Sophie Villy, Yuko, Ivan Dorn, DaKooka, Nousinthis, Bahroma, Очеретяний Кіт, Бумбокс, Dennis Adu і інші.

Переможця з числа 21 учасника вибере авторитетне міжнародне журі у складі Мілоша Єліча (глава), Євгенія Ступки, Алли Загайкевич, Фіми Чупахіна, Влада Фісуна. Неупереджений гарант об'єктивності - Олексій Коган.

Організатори церемонії впевнені, що подія обов'язково приверне увагу публіки і представників музичної індустрії країни. Засновник Радіо Аристократи Ярослав Лодигін, в свою чергу, сподівається, що церемонія (A) Prize-2018 допоможе відкрити сучасну українську музику не тільки вітчизняним, а й закордонним меломанам.

До зустрічі!