20 червня 2018, Ср. 19:30
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на виставу "А в кінці - стриптиз"?

1. В одній постановці зібрані всі кращі етюди за участю Олексія Курилко.
2. «А в кінці - стриптиз» - це унікальна ретроспектива в спектаклі, які вже «пішли» зі сцени.
3. Кожна зустріч з театром «Чорний квадрат» обертається для глядача неймовірними враженнями та пікантним післясмаком.

20 червня запрошуємо вас в Caribbean Club на унікальний спектакль від театру «Чорний квадрат» за участю Олексія Курилко «А в кінці - стриптиз». Приходьте, - таке не забудеться!

У яскравій постановці зібрані найбільш соковиті і ефектні епізоди за 15 років за участю Олексія Курилко. Це - приголомшливі етюди, що стали легендарними. Деякі з них глядач просто не міг побачити вже протягом декількох років: спектаклі, в яких вони були представлені, стали архівними. Але глядачеві щось не поясниш. І ось - будь ласка! Все найпривабливіше, з нотками смутку, любові і Того Самого - на одній сцені!

Тексти - від Курилко, акторська гра - від Данилюка і Брагінець, режисура - від Нейолова.

Зустріч з «ЧК» необхідно проводити в оточенні великої веселої компанії. Так - точно буде незабутньо і захоплююче.

До зустрічі!

Інші дати

Схожі події

Лесь Подерв'янський 27 липня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський Roof, Київ від 350 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 27 липня Лесь Подерв'янський Roof Придбати Холодне серце 28 липня 11:00, Сб Холодне серце Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета, Одеса від 40 грн. Холодне серце Вже не хочу 28 липня Холодне серце Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета Придбати Vivat Ballet Vivat Ballet 3 Події Vivat Ballet 27.07 - 29.07.2018 Олександр Стоянов і Катерина Кухар 26 липня 20:00, Чт Олександр Стоянов і Катерина Кухар Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета, Одеса від 230 грн. Олександр Стоянов і Катерина Кухар Вже не хочу 26 липня Олександр Стоянов і Катерина Кухар Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета Придбати