5 грудня 2017, Вт. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 190 грн.
від 190 грн.

Галерея

Про подiю

Просто Ради.О представляє найяскравіше відкриття 2017 року в сучасній українській музиці - ADAM! Ви неодноразово чули хіти «Люба», «Файно», «Таку як є» і вже знаєте, що музика ADAM закохує в себе з першої ноти!

Засновник гурту Миша Клименко разом з талановитими музикантами створили фабрику з виробництва мурах від якісного саунду та смачних метафор. Вони так майстрово жонглюють словами, гумором, мелодійністю, що, слухаючи пісні ADAM на радіо або на концертах, встояти на місці неможливо!

А справжньої краси всьому, що робить колектив Адам, додає муза соліста Саша Норова. Її грація та чуттєві рухи роблять перформанси гурту особливими та неповторними. Саме Саша є героїнею кожного музичного відео ADAM.

Перший альбом гурту ADAM «ЧЮЗ МЮЗ» буде презентований вперше в Київі 5 грудня у столичному клубі Atlas. Це буде велике відео-шоу, драйв та кайф! Після цього концерту вашим улюбленим тегом стане#нехочетьсядодомуваще!

Special guest концерту - DJ SHMELJA. Цей чіткий тип розігріє нас джанглами!


Схожі події

Іван Дорн 01 червня 20:00, Пт Іван Дорн Secret Place, Київ від 500 грн. Іван Дорн Вже не хочу 01 червня Іван Дорн Secret Place Придбати Imagine Dragons 31 серпня 20:00, Пт Imagine Dragons НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 31 серпня Imagine Dragons НСК Олімпійський Придбати Пошлая Молли Пошлая Молли 4 Події Пошлая Молли 25.05 - 17.11.2018