1 липня 2018, Нд. 21:00
Metropolis Чорноморськ, вул.Паркова, 15
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи Аркона?

1. Аркона – найвідоміша pagan metal група на просторах СНД і не тільки.
2. Крута команда представить свій новий альбом «Храм», і ви одні з перших почуєте ці роботи наживо.
3. Аркона – це завжди круті шоу й атмосфера свята для поціновувачів.

1 липня на сцену концертного залу Metropolis вийде легендарна "Аркона". І цим усе сказано. Ти повинен там бути!

Круті втілення pagan folk metal – все та ж "Аркона" – представить на суд зголоднілій публіці новий альбом «Храм». Платівку випустили в січні у студії Napalm Records. На зміну звуковим семплам прийшли віолончелі, духові інструменти. Не обійшлося, звичайно, без фірмового гроулінга, облямованого грубими мелодіями у стилі "Аркони". Треки вже приречені стати хітами, пройшовши короткий шлях від dark metal композицій – до епічних шедеврів, збагачених кришталево чистими фортепіанними партіями.

Проект "Аркона" сьогодні виріс у команду світового масштабу. Група Маші «Scream» Архипової дала понад сто концертів у країнах Європи, Азії, Північної та Південної Америки. Це вже не кажучи про випуск кліпів, восьми альбомів і грандіозні плани на майбутнє. Українські металісти давно полюбили групу за щирість і безпосередність музикантів, за живі мотиви пісень, за абсолютно непередавану словами атмосферу концертів.

У минулому році на концерті в столиці Маша Архипова пообіцяла повернутися в Україну. І тепер обіцянку буде виконано на радість тисячам фанатів. Побачимося!