Arturo Sandoval

Концерти Джаз
2 березня 2018, Пт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 500 грн.
від 500 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Артуро Сандоваля?

1. Послухати лауреата Греммі.
2. Вразитись віртуозним виконанням маестро.
3. Відчути на собі магію джазу. І закохатися в цю музику.

2 березня 2018 року на всіх поціновувачів джазу чекає грандіозна подія. У Києві знову прозвучить музика у виконанні легендарного Артуро Сандоваля!

Незважаючи на те, що відомому піаністу і трубачу вже 68 років, свою активну творчу діяльність він не залишає. Продовжує гастролювати і записувати нові альбоми. Кожен виступ Артуро Сандоваля дійсно захоплює своїм чарівним звучанням. Тому не дивно, що будь-який концерт музиканта обертається справжнім аншлагом.

Артуро Сандоваль настільки обожнює джаз, що ця любов передається кожному слухачеві в залі. Але секрет успіху музиканта не тільки в його унікальному розширеному діапазоні гри на трубі та неймовірному таланті. Виконавець відкритий для експериментів, тому поряд із класичними композиціями на концертах звучать кавери сучасних пісень і запальний латинський джаз. Так, у творчій біографії Артуро Сандоваля виступи з Джастіном Тімберлейком і Алішею Кіз.

Музика артиста наповнена димом сигар, пристрастю і вічністю... І справа не тільки в тому, що вже зараз кубинський джазмен став легендою, а й у тих проблемних питаннях, які звучать у його композиціях. Як пише The New York Times: "Виконання Сандоваля приголомшує". До речі, два останні альбоми музиканта удостоєні премії Греммі.

Приходьте 2 березня на неймовірно пристрасний і віртуозний вечір джазу!